Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aninak22 kérdése:

Nem értem miért csinálja a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom kint dolgozik Angliába és most jön haza. Meg volt beszélve, hogy majd megyek elébe a reptérre, de a barátja is haza jön és felajánlotta neki, hogy majd ő hazahozza a barátomat, erre a barátom megkért, hogy nem menjek elébe majd találkozom vele ha haza ért!! Én kicsit kibuktam!! Hogy kérheti ezt?? Nagyon rosszul esik!! Nagyon rég találkoztunk és már nagyon szeretném látni!! Szerintetek jogosan akadtam ki??

2014. szept. 9. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy ki hozza haza a reptérről?
2014. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj nem zuhant le a gép.
2014. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is bántana... miért részesít előnyben egy barátot, mint a társát? Elméletileg ugye már nagyon akar látni és majd meg veszik érted, akkor miért nem téged kért meg? Én minél előbb látni akarnám a barátom és fordítva is így lenne :)
2014. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos én felhasználnám azt, hogy nem kell kimenni érte, hogy finom vacsorával várnám (vagy ebéd vagy napszaknak megfelelő kaja) az asztalon tálalva, mellette pedig magamat tálalnám alig semmiben vagy valami szexi fehérneműben. Persze előtte szólnék neki, hogy alig várom, egyedül. Csakhogy a barátot ne hívja fel egy sörre vagy valami. Elég ciki lenne.


Így nem venném zokon, hogy a reptérről más hazahozza. Most nem azon a fél, 1 órán fog múlni a történet, amíg hazaér. Ha nem rögtön hozzám érkezne a reptérről, na az rosszul esne, nem kicsit.

2014. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!