Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátom felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátom felfogásával?

Figyelt kérdés
A barátomnak vennie kell fel diákhitelt, ezért beakart utazni a városba, ahol együtt tanulunk (50km). Az én szüleim amúgy is ellenzik egy kicsit a kapcsolatunkat, mert a szüleim szerint lusta, kerüli a munkát, viszont én sok mindent elintéztem neki, amit ő fordítva nem tett volna meg értem. Ezt én is belátom, de megkért, utazzak fel én is a városba és segítsek neki. Első körben utánanéztem a diákhitelnek, mert ő csak kérdésekkel állt elő, majd lehurrogott, hogy én mennyire ..... és ..... vagyok, mert én mást találtam, mint amit elmondtak neki a telefonba. Ráadásul az egyik barátnőm is segített neki, de őt is lehurrogta, hogy mennyire béna. Egyikőnk sem vett még fel ilyen hitelt, honnan tudjam a menetét? Megmondtam neki, hogy én nem megyek vele a városba, menjen egyedül. És azt is elmondtam neki, hogy anyuéknak hazudtam, mert mást mondtam nekik, hogy dolgom van, hogy eltudjak tűnni, amíg én segítek neki, mert ők nem nézik jó szemmel, ha még pénzt is "pocsékolok" rá. Erre ő berágott, hogy fordított esetben ő ezt megtenné értem. Nem képes elvinni a sarki cukrászdába sem, mert lusta, miért utazna fel 1-2 órára miattam 2órás úttal majd vissza? Ráadásul múltkor nagyon összevesztünk és mondta, hogy majd hoz nekem egy csokor virágot, ha eljut odáig, mert nem szeretné, hogy az anyukája megtudja, hogy hozni akar nekem békülő szándékként, mert azzal meg rám "pocsékolná" a pénzt a szülei szerint, na ez kb. 1 éve történt! Én hajlandó vagyok kikerülni a szüleimet és ezért kapok a fejemre, hogy ők milyenek, holott a szülei is sajnálják ezt tőlem? Én nem cirkuszolok ezért, mert gondoltam megoldjuk mi a dolgokat nélkülük, kényelmesen, de most ő berágott, holott mindkét szülői páros sajnálja a pénzt a másikra!
2014. szept. 9. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
B.lf.sz és s.gg vagyok... csak nem engedte kiírni...
2014. szept. 9. 16:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom neked ne intézz semmit, mert ha felvesz (ő nevére) és szétmentek ilyen felfogással TE leszel a hibás hogy rábeszélted stb! És neked se ajánlom a diákhitelt én is nyögtem évekig...
2014. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért vagy ilyen emberrel?....
2014. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy érzem nem érdemel meg téged ez a srác..meg úgy vettem ki a szavaidból hogy nem is éppen felhőtlen a viszonyotok.. szerintem jobb lesz külön utakon folytatni.. az sem lehet könnyű hogy a szülők így állnak a dologhoz, de szerintem nem véletlen féltenek
2014. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -=Koldus=- ***** válasza:

Már ne is haragudj, de eléggé idióta barátod van, ha ennyit nem képes elintézni egyedül. Én is egyedül intéztem el a diákhitelt, nem nagy kunszt.

Az írásod alapján nem csak a szüleid szerint lusta a barátod, hanem szerinted is. Miért is vagy vele egyáltalán? Az ő szemszögéből nézve Te egy aranybánya vagy aki kinyalja a sheggét, segít neki mindenben. Fordított esetben meg gyakorlatilag le vagy szharva.

2014. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!