Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elítélendő amit tenni fogok?

Figyelt kérdés

Van barátom de megtetszett egy másik pasi és elhívott randizni és belementem, szerintetek megtegyem vagy ne?

A kapcsolatunk már amúgy sem valami jó unom őt és hiába próbálkoztunk új dolgokkal akkor is unom őt.


2014. szept. 9. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem szakítasz vele?
2014. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts, de ne legyél olyan aki kapcsolatba marad és ha jön új és jobb lelépsz ha jön új de nem jobb akkor vele maradsz ezt ne csináld!! Ne akarj undorító emberré válni.
2014. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Ezért tart itt a világ ahol.

A srácok csak kihasználják a nőket.

A nők meg minden héten új pasira vágynak.

IGEN, Ribaanc vagy! :)

Tedd meg nyugodtan. Ezt olvasva, holnap nyugodt szívvel fogom kihasználni a lányt, aki olyan életmódot folytat, mint te. "Megunjuk? Dobjuk ki! NEM ÁM megjavítani..."

Szánalmas vagy.


Üdv, egy 19/F.

2014. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan kapcsolat, ami nem menthető. De az, hogy unalmas, az még feldobható. Ha meg feladod, akkor előtte szakíts.
2014. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valóban előbb szakítani kellett volna.

Ez így tényleg elítélendő. Előbb zárd le az előzőt!

2014. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen az, de ezt magad is tudod.
2014. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert a barátommal nagyon rég együtt vagyok és nem tudom nem voltam még szingli.
2014. szept. 9. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:

egyszer volt barátom és közben titokban más srácokkal taliztam, de nem volt semmi, csak neten megismerkedtem velük, meghívtak Mekibe, vagy ide oda, de semmi több nem volt. Aztán egyszer sztem gyanút fogott a barátom és megkérte egyik haverját, írjon rám és én meg megbeszéltem a sráccal, hogy talizok vele, fuu igen helyes srác volt. Aztán a tali előtt írt egy üzit, hogy a barátom haverja és mindent elmond neki, és tényleg elmondta, mert mentem talizni a barátommal és hozta az összes cuccomat a Kelenföldi vasútállomáshoz, aztán ott az Etele téren szakított velem. Annyira nem viselt meg, inkább a cipekedés volt nehéz.

Szóval óvatosan randizgass, mert mindenki ismer mindenkit már és könnyen le lehet bukni. Azóta mondjuk nem volt barátom, inkább csak randizgatok.

2014. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Áhh, már párkapcsolatban voltál mikor kijöttél anyuddal igaz? NEM VOLTAM MÉG SZINGLI.

NA ez, ami nem félreérthető :DDDD

2014. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!