Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
A párommal lassan fél éve vagyunk együtt, és mostanában sűrűn összekülönbözünk többnyire komolytalan dolgokon . Ezekre nem szeretnék bővebben kitérni,de a lényeg az, hogy én sok mindent elnézek neki ,és nem szólok rá ,hogy nekem milyen rosszul esnek és bántanak a kimondott szavai, gesztusai.Csak tűrök és hallgatok. Mondhatni konfliktus kerülő vagyok, ami igaz is ,mert utálom a konfliktusokat , belekerülni meg egyenesen gyűlölök. De tudom, hogy nem szabadna hagynom magam, legyen egy kis önbecsülésem és álljak ki magamért . De valahogy félek... hogy tudnám ezt kezelni és legyőzni? Azt még hozzá tenném , hogyha esetleg a páromnak van valami problémája velem , akkor azt olyan alpári stílusban közli velem , hogy a legjelentéktelenebb adott dolog miatt is nagyon szarul tudom magam érezni, mintha valami megbocsájthatatlan dolgot tettem volna.
2014. szept. 9. 22:53
 1/1 BulmaSwan ***** válasza:
Hosszabb távon nem lesz olyan jó, ha nem mondod el a problémáidat a párodnak, mert folyamatosan csak jönnek majd a dolgok az egyre nagyobbodó rakásra. Aztán ha egyszer csak kirobbansz annak jó vége nem nagyon lesz. Higgadtan kell kezelni az ilyen dolgokat. Nyugodtan elmondhatod neki a problémádat, nem hiszem, hogy leszedné a fejed érte. Csak ügyelni kell rá, hogy ha közben felkapnád a vizet, semmiképp se legyen ilyen hisztis besértődéses akármi a vége részedről.
2014. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!