Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek annak aki 4 évesen tanult meg annak nem lehet normális élete?

Figyelt kérdés
Ahol lakom mindenki furcsán néz rám emiatt. Az iskolában sem barátkozott velem soha senki, inkább csak kigúnyoltak, mert csendes voltam. Viszont nem voltam rossz tanuló, de ennek ellenére sose mentem egyetemre vagy főiskolára. Volt 3 párkapcsolatom, volt olyan amikor velem szakítottak, volt olyan amikor én. A randik alatt beszélgetek. Az orvosok sosem mondták rám hogy hogy beteg vagyok, amiatt mert 4 évesen tanultam meg beszélni. Ezért is hiszem azt hogy senki sem tudna megkedvelni. L/21
2014. szept. 10. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegnap délután szerintem veled beszélgettem, akkor az én véleményemet már tudod.

Egyáltalán nem ezen múlik, a zárkózottságot és visszahúzódást kell csak orvosolni.


26/F

2014. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az összesfüggést a két dolog között, de a kérdésed alapján én inkább azt mondanám, még éretlen vagy egy kapcsolatra.
2014. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Einstein is.
2014. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első a tegnap velem biztos nem beszéltél, mert egyáltalán nem szoktam levelezni senkivel.
2014. szept. 10. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki szintén kb. így 4 éves koráig nem szólalt meg. Mindenféle dokit, varázslót végigjártak vele a szülei, mindenki mondta, hogy semmi baja ...

Most van három gyermeke, egy boldog családja, 4 nyelven beszél és alkalmazott matematikus. Szóval kb. ennyit jelent ... A te problémád máshol van ...

2014. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néma Bob is csak ritkán beszél, de ha megszólal...
2014. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon zárkózott voltam, jó tanuló, kb olyan, mint te. 22 évesen leesett egy nagy teher a vállamról (befejeztem a sulit) és úgy éreztem, hogy el kellene kezdeni ismerkedni (addig szinte nem is beszéltem fiúkkal). Össze is jött egy srác (bár az elég rövid volt), lehet, hogy éretlenebb vagyok a koromnál, de most már megy, volt is már egy egyéves kapcsolatom. Amikor eljön az ideje, neked is lesz.

24L

2014. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!