Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell a romantika, ez olyan furcsa?

Figyelt kérdés

Hosszú előzményeket nem írok, de tudnék.


Túl vagyok 27 évesen sok rossz kapcsolaton. Jelenleg egyedül élek, bár próbálkozó egyének mindig vannak.

Eléggé magabiztos és irányító nőnek tartom magamat.


Tegnap a barátnőimmel találkoztam és az egyik aki évek óta párkapcsolatban él, panaszkodott, hogy több romantikára lenne szüksége. Kifejtette: lepje meg néha virággal, gyújtson gyertyát, dicsérje amikor csak tudja, és a szexben is jó lenne ha romantikusabb lenne.


Beszélgettünk és elmondtam én is a véleményem. Volt romantikus pasim, aki a munkahelyemre virágokat meg verseket küldött, és nem voltam hanyatt esve tőle. Rájöttem, hogy nincs szükségem romantikára. Vagy kihalt belőlem az évek során, vagy különleges "lény" vagyok, hogy nő létemre nem vagyok oda érte. A szexben meg pláne nem! Nem kell virágokkal meg ajándékokkal meglepni, ha valamire szükségem van megveszem magamnak.

Persze a barátnőim néztek rám, mint valami ufóra. :)


Más is van ezzel így vagy tényleg velem van a baj?


2014. szept. 10. 08:15
 1/5 csabika1971 ***** válasza:

Hát, férfiként lehet fura lesz amit írok neked.

De szerintem nagyon sok társam egyet értene velem, de én sem tudok eligazodni rajtatok nőkön.

Az mondjuk meglepő, de legalább őszinte, hogy saját magatokon sem.

Mert ha férfi macsó, azért "sírtok", hogy romantikus lélekre vágytok, ha meg romantikázik az ember. Akkor jön: Én egy macsóra vágyom, nem ilyen nyálas balfékre.

Nagyon jó, hogy Isten megteremtette a nőket, de akkor már adhatott volna hozzájuk használati utasítást is.

2014. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt fura amit írtál! :)

Egyébként én sajnos vagy nem sajnos, de nagyon is jól tudom mit akarok az életben. Elég volt egy romantikus pasi az életemben, és nem volt "balfék" és semmi probléma nem volt vele, egy másik nőnek főnyeremény lehet, egészen egyszerűen nekem nem volt és nincs szükségem romantikázásra.

2014. szept. 10. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:

:))) Nőből vagy te is, dehogy nem kell a romantika...

A barátnőm is ilyen volt, a sok csalódás miatt falat épített a szive köré, nem volt könnyű elnyerni a bizalmát, de aztán már attól is sírt ha az utólsó sütit nem ettem meg hanem meghagytam neki :) kell a romantika :)

2014. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, az a baj, hogy tényleg nincs szükségem rá. Nem vicc. Mindig is elkerültem a túlzottan romantikus pasikat és kapcsolatokat.

Itt a hangsúly a romantikán van és nem a szereteten. Attól még, hogy nem kell romantika még szeretem a párom.


Nem tartom magam "hidegnek", de nekem több kell ,hogy "elájuljak" valakitől mint egy csokor virág vagy akármilyen más ajándék.

2014. szept. 10. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:

10:14-es, ne legyél már ilyen általánosító barom.. miért kéne minden nőnek a romantika? miért akarod te jobban tudni a kérdezőnél hogy neki mire van szüksége?:D pofám leszakad. én is lány vagyok, mégis a hideg ráz ettől a "verset írok neki, virágot küldök a munkahelyére" dologtól... és nem volt még soha hatalmas szerelmi csalódásom..

lényeg csak hogy ne akarj már ennyire okos lenni...

2014. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!