Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti teljes mértékben megbíztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti teljes mértékben megbíztok a párotokban?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok az aki, nem tud teljesen megbízni benne? Úgy érzem, hogy nem ver át de közben mégis ottvan a tüske, hogy de mi van ha mégis.

Eddig csak nagyon kis dolgokban hazudott, de mi lesz ha majd késöbb nagyobbakban is fog?


2014. szept. 10. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%-ig megbízom benne. Másfél éve vagyunk együtt, igaz távkapcsolatban (200 km), de így is megvan közöttünk ez a teljes bizalom, őszinteség, hűség, tisztelet...stb. és nulla féltékenység. :)
2014. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen megbízom benne. Soha nem adott okot a bizalmatlanságra, és szerintem a legőszintébb ember, akit ismerek.
2014. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában tiszta lapokkal játszunk, ha mégis valami vaj van a füle mögött, az hamar kiderül. De komoly kapcsolatot csak azzal működhet nekem, akiben megbízok.
2014. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lennek egy olyan emberrel, akiben nem tudnek 100%osan bizni. Nalam a teljes es feltetlen bizalom a kapcsolat egyik legfontosabb alappillere, anelkul hosszutavon semmi sem mukodik (tapasztalat). Ugyanezt elvarom a baratomtol is.
2014. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem mert a barátnőm imádja ha fogdossák
2014. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem már nem érdekelne, csak működjön jól a dolog. Megvédeni megtudom magam, ha anyagilag rendben vagyok akkor nincs mitől félnem.
2014. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nem attól félek, hogy megcsal, hanem attól, hogy elhagy. Nagy köztünk a korkülönbség, ő gyereket akar, én még pár évig nem, és félek attól, hogy keres (vagy csak egyszerűen talál) egy korban inkább hozzáillőt, aki bármikor szívesen szülne neki gyereket. Ő ezzel fordítva van, attól fél, hogy én keresek fiatalabbat, aki még nem akar gyereket. Mi még nem hazudtunk egymásnak (én biztos nem, ha ő igen, az meg nem derült ki eddig). Nem félek attól, hogy átver, vagy a hátam mögött keresi az utódom. Egyszerűen csak attól tartok, hogy egyik nap bejelenti, hogy neki ez mégsem megy, és inkább hagyjuk egymást. Rossz érzés, de próbálom legyőzni, és ő is próbál biztosítani afelől, hogy nincs mitől tartanom - és ez fordítva is igaz, én is próbálom elhitetni vele ugyanezt.
2014. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!