Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemétség lenne tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemétség lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Megígértem a barátomnak egy hete, hogy 2 hét múlva nála alszom és bár lefeküdni még nem akarok vele (szűz vagyok és nem érzem magamat késznek rá), de más szóba jöhet (ezt már részletezte és én is). Most beijedtem és szeretném még eltolni ezt az ottalvós dolgot.

Tudom, hogy ez még nekem korai, de megígértem neki és ő szinte minden nap szóba hozza a dolgot várakozással és nem akarok neki csalódást okozni.

Ti hogy fogadnátok ezt?


2014. szept. 10. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy nagy pofonnal perste csak vicc :)

De ha rám hallgatsz akkor nem az utolsó pillanatban mondod el neki

2014. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, mond meg neki őszintén, hogy mi a helyzet. Igen, valószínü, hogy csalódott lesz de ha szeret megérti.
2014. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar érzés. Ne ígérj olyat amit nem tudsz betartani.
2014. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy érzel ezzel kapcsolatban. ha szeret meg fogja érteni. de legközelebb ne hamarkodd el az ilyen ígéreteket és csak ha betartod akkor ígérj meg valamit.
2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mond meg, hogy ott alszol de másra még nem biztos, hogy készen állsz.
2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd le szerintem az alvást, esetleg ha gondolod írd meg neki, hogy lehet a többi dolog mégis korai lenne. Aztán lehet, ha már ott vagy, nem így fogod érezni. :)
2014. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!