Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elítélitek a homoszexuáliso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a homoszexuálisokat/biszexeket?

Figyelt kérdés
Miért?

2014. szept. 10. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vettem észre, inkább azok keresnek pótanyukát maguknak, akiket otthon is elkényeztetett az anyja gyerekkorában. Ez nem a szülők nemétől függ szerintem, hanem hogy mennyire nevelik önállóságra a gyereket. Nekem is elváltak a szüleim - nem ugyanaz a helyzet, mert találkoztam ugyan viszonylag gyakran apukámmal, de a nevelésemben nem vett részt különösebben, mégsem vágyom pótapukára, nagyon nem!
2014. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
6-os, idén voltam először a Budapest Prideon, előtte nekem is voltak kételyeim, de hidd el, ott mindenki rendesen felöltözve vonult, egy-két kirívó eset volt, de lepippantani nem pippantott le senki senkit. :)
2014. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Áááá nem, csak az olasz csávó mekkora port kavart, olvastad? Kép is volt róla, ahogy lepippantotta a pasi a ruha alatt! Na meg az "Emmás videó", ami több éve készült, na meg amiket feltesznek... nem hülye itt senki, vannak, akik csendesen vonulnak, de kiderülnek ám a dolgok! :)
2014. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint úgy gondolom, hogy ez teljes mértékben magánügy, és úgy is kellene kezelni.Ez mindkét táborra vonatkozik(melegek - heterok).Bár milyen párról van szó, az, hogy miért épp ők vannak együtt csak rájuk tartozik.

Szerintem a homofóbok alapvetően három kategóriába esnek:


1 - Maga is látens meleg, így éli ki a benne lévő frusztrációt/félelmet/bizonytalanságérzetet stb.


2 - Baromira unatkozik, világfájdalma van, valakin le kell vezetnie a fölös energiáit, számára a melegek kíváló célpontot nyújtanak.


3 - Régimódi nevelésben részesült, a világképébe nem fér bele a dolog, és talán bizonyos szempontból érthető, de bele kéne már törődnie, hogy más emberek is vannak a világon, az övétől eltérő világképpel.


+Ráadásképp ide tartozik az, akinek a másikon való megrökönyödés egyúttal valamilyen perverz kielégülést is jelent, így aztán direkt keresi azokat, akiken megbotránkozhat.


És most a melegekhez: az a baj a külömböző felvonulásokkal/fesztiválokkal, hogy sok esetben nem az elfogadást segítik, hanem egyenesen a lincshangulatig szítják a kedélyeket.Itt történnek olyan dolgok, amit a többség nem bír befogadni, és önmagában az, hogy elzárkózik ezek elől szíve joga.Sokan úgy vannak vele, hogy magasról leszarnák az egészet, de az ilyen eseményeket úgy értelmezik, hogy szánt szándékkal a szemük elé dugjátok azt, ami mellet ők szeretnének békében elmenni.


Engem alpvetően nem érdekel az egész, ha az esik jól nekik,az ő dolguk, amíg engem békén hagynak vele.Nem kell egymás köreit zavarni.


Üdv.:Egy heteroszexuális férfi.

2014. szept. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem ítélem el őket,ugyanolyan emberek mint bárki más,semmi bajom nincs velük,sőt,mivel én is biszex vagyok,néha egy ilyen kapcsolatot sokkal szebbnek találok.
2014. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En is kint voltam a prrideon szolidaritasbol... es nem reg osszefutottam az olasz csavoval egy helyen es dumaltunk, jol csinalta az egeszet, jovore is meg lesz a dobasa! :D De csak pszt! 26F hetero antifa
2014. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!