Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt felejtetted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt felejtetted el az első szerelmedet?

Figyelt kérdés
Milyen ok miatt lett vége a kapcsolatotoknak? Maradtatok barátok? Újra összejöttetek? Beszéltek azóta? Hány évesen történt?
2010. jan. 18. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam mikor egy 18 éves fiúval jártam.Összesen kb két évig tartott de volt benne annyi megszakítás......gyerekek voltunk.Nincs nap hogy ne gondolék arra,bár ne lakna messze és mégegyszer megpróbálhatnánk felnőttként.
2010. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy fiú sose felejti el az első igaz szerelmét, és lányt mégegyszer teljesen ugyanúgy sose fog szeretni. Azok járnak jobban akik nem ássák bele magukat teljesen. Én már bánom, leéltem 1 évet a menyországban, életem legszebb éve volt, most még leélhetek vagy 80 at ezzel az utálatos érzéssel. Már egy éve szakítottunk.

18/F

2010. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az első igazi szerelmét az ember évekkel késöbb is megszeretheti ugyanúgy mint mikor együtt voltak?
2010. jan. 21. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2010. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem is...
2010. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!