Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart az exem?

Figyelt kérdés
Az ex pàrommal èvekkel ezelőtt, màsfèl èvig voltunk együtt. A szerelem mindent elsöprő volt, azòta sem èreztem olyat ès minden kapcsolatomban azt az èrzèst kerestem, de sajnos nem találtam, pedig ott voltam igazàn boldog. Aztàn ő szakitott ès 5 èv nulla kapcsolattartàs utàn, csak ùgy becsöngetett hozzànk, mondta hogy erre jàrt ès gondolta benèz. Azòta sem tudom a látogatàsa okàt ès nem hagy nyugodni, szenvedek tőle, de ő nem vàlaszolt rà amikor levèlben ràkèrdeztem. Normàlis sràc amùgy, nem a szemèt fajta èpp ezèrt nem èrtem.Nàlunk ùgy nèzett ràm mintha valami csodàt làtna, viszont sokat emlegette a règi szexes dolgainkat. Beszèlgettünk, ő nosztalgiázott minden fèlèről ès a vègén megölelt. Szorosan, ès nem engedett kijönni az ölelèsèből.Bòkolt, megsimogatta a kezem. De azòta semmi hir ròla. Mièrt jöhetett akkor àt? Ès mièrt nem kèpes közölni velem?
2014. szept. 11. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
akár újrakezdeni...most épp nem volt senkije....esetleg jó szar időket élt és eszébe jutottál, hogy veled milyen jó volt....az is lehet , hogy találkozott egy olyan emberrel aki rád emlékeztette. Passz...de ha ezek után nem nagyon jelentkezik akkor nem tudom mi oka volt rá. Lehet tőled vár valami lépést.
2014. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég bukkant fel az exem akivel nagy érzelmek voltak mi se tartottuk a kapcsolatot szakítás után. Ő is átölelt, megsimogatott, megfogta a kezem. Neki pedig van új kapcsolata. Titkolt előtte majd lebuktunk. Most pedig egymáshoz se szólunk ezúttal véglegesnek tűnik. Nagyon fáj. Nincs magyarázat arra mit akart tőlem, újrakezdeni gyáva volt inkább maradt az új kapcsolatánál.
2014. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!