Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért akart velem rivalizálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akart velem rivalizálni az exem? és miért belőlem is ezt hozta ki?

Figyelt kérdés
Szakítottam,pedig sokkal jobban szerettem. de nem tehettem mást. és úgy köszönt el hogy találkozzunk majd 4 év múlva és nézzük meg kiből mi lett ..-ez nekem olyan rosszul esett..
2012. ápr. 15. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd figyelmen kívül. 4 év múlva ha találkoztok elmondhatod neki, hogy te szinglin is boldog vagy, avagy a jelenlegi kapcsolatodban, szegényen is az vagy, teljesen mindegy. Minden felvágásán mosolyogsz, ennyi. :)


Egy volt barátom egy tőlem és tőlem 3 évvel idősebb nőért hagyott el. Idegességemben sokmindent a fejéhez vágtam, ő annyit válaszolt, hogy majd meglátjuk kiből mi lesz az évek alatt. Akárhányszor találkoztunk mindig belémrúgott, hogy már megint egyedül vagyok, stb. Én csak mosolyogtam és visszakérdeztem, hogy ez őt miért izgatja, ha egyszer én így érzem jól magam? :) Persze legbelül nagyon fájt, de neki hidd el éppen az hatalmas pofon, ha látja, hogy hidegen hagy téged ez a hülyeség...

A volt párom nyáron feleségül veszi azt a nőt, akiért anno 5 éve engem elhagyott. Persze azonnal az orromalá dörgölte, amikor találkoztunk és rákérdezett, hogy velem mi van. Én szívből gratuláltam nekik hatalmas vigyorral az arcomon, elmondtam, hogy sikeresen csinálom az egyetemet, boldogan éldegélek a párommal és kész. :) Nekik az fáj, ha látják, hogy úgy vagy boldog ahogy vagy!

2012. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
..pont emiatt mentünk szét.. mert közönyös hűvös és lekezelően cinikus volt sokszor. csak nekem ezek a szeretet-szótáramba nem fértek bele. Pedig állítása szerint ő is szeretett.
2012. ápr. 15. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
De ezek szerint még te is szereted :)
2012. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy dolgot felejtetek ki a sztoriból: "Idegességemben sokmindent a fejéhez vágtam" - egyáltalán nem mindegy, mi ez a sok minden! Kérdező, van egy tippem. Nem vágtad véletlen a fejéhez, hogy meg kellene becsülnie téged, mert egy ilyen "hűvös és lekezelően cinikus" embert senki sem képes elviselni? Nem hangzottak el ehhez hasonló dolgok?
2012. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

..én inkább kihátráltam,mert azt éreztem nem szeret igazán ..hanem kihasználna ha benne maradnék.mikor ezekről beszéltem csak a kétségbeesett tényeket mondtam, nem vágtam semmit a fejéhez ..és fájt ha bármit próbáltam megosztani nem volt benne nyitottság sőt..


Az eszemmel tudom h nem a jó oldalamat hozta ki és h ennek így kellett lennie.


amúgy a közönyével és fenti mondatával pl ő sokkal jobban bántott engem.

2012. ápr. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!