Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt velem ha egyszer szeret?

Figyelt kérdés
A baratommal egy eve vagyunk egyutt de mar egy fel eve folyamatos problemat jelent a tulzott alkoholfogyasztasa.Idaig folyamatosan igergetett hogy elhagyja az italt es ugy fog velem banni ahogy megerdemlem.De sajnos ezen a mai napig nem tudott valtoztatni.Most pedig elmondta hogy ez a kapcsolat igy nem jo es hogy elismeri hogy hibazott de o soha senkiert nem tudott megvaltozni es ertem se fog.Szerintetek ez mit jelent?Erzem hogy szeret de en ezt igy nem birom tovabb...

2014. szept. 11. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeret eléggé ha nem képes változni...ilyen egyszerű. Ha én szeretek és meg is akarok tartani valakit akkor igenis változtatok dolgokon!

Hagyd a francba, kár pazarolni ilyen emberre az idődet!

2014. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátom értem leszokott a cigiről, pedig nagy dohányos volt és bulikban sem gyújt rá soha :)
2014. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alkohol > Te
2014. szept. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szeret élni. Úgy érzi, csaj még sok lehet rajtad kívül is.
2014. szept. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet,hogy alkoholista ( nem bántásból csak fenn áll ez a lehetőség is )

De tényleg tenne valamit ,ha nagyon szeret.

2014. szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!