Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten megismertem egy marokkói férfit. Kedves, udvarias,50 éves ügyvéd és muszlim, én 33 éves vagyok. Szeretne meglátogatni. Rengeteg negatív dolgot hallottam erről a vallásról. Kinek milyen tapasztalata/véleménye van ezen a téren?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Valaki elfelejtette, hogy normális muszlim emberek is vannak. A normális muszlim életet élni akaró embereknek nem a hibája, hogy az arabok (leginkább Közel- Keleten) néhol úgy viselkednek mint a magyarországi cigányok. A nők lenézése, eladása, gyerekek árulása stb. mind nem a vallás, hanem a viselkedés, magatartás, természet miatt lehetséges.

Ha nagyon muszlim, te meg szereted a rövid ruhákat, akkor max nem fog kelleni neked. Mindenesetre állítása szerint tanult ember, szóval nem sülhet rosszul. Ha egy muszlim férfi orvos, mérnök, ügyvéd, tehát tanult ember, akkor nagyon rendes valószínűleg, és nem szélhámos.


Üdv!

Egy muszlim családból származó!

2014. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha most nagyon vulgáris akarok lenni- akar egy 17 évvel fiatalabb p****át. Muszlimok, brazilok, arabok minden nőre rámásznak.

Amikor Dubai körúton voltam, minden nőnek a turista csoportban aki szőke volt azt kiabálták hogy hello Claudia Schiffer...

Én nem állnék le internetes ismerkedés amúgy is gáz, még Mo-n is negatív tapasztalatim vannak pedig én teljesen normális értékekkel mértem (volna) a jelentkezőket.

Ügyvéd- ez sem épp bíztató valóban a közelébe ne menj az ő országának...

2014. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Szerintem ha meg szeretne látogatni azzal nincs gond. Természetesen hotelben lenne, és nem nálad. Napközbe találkoznátok, így semmi bajod nem eshetne. Ha jó muszlim, akkor tiszteli a nőket, és evidens neki, hogy nem fog egy fedél alatt hálni veled.

A találkozó után meg úgyis eldől lesz-e folytatás.

2014. okt. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Vasi Csaba válasza:

Erről szól egy mostanában kiadott romantikus kalandregény.


[link]

2014. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ügyvéd?? hahaha Láttad a diplomáját is?? Majd te is a hírekben fogsz szerepelni hogy a gyerekedet elvették (ha csinál neked) vagy te leszel bezárva tartva és úgy kell majd kimenteni. Minden benszülött egy európai pipi húsira vágyik és ha már kint vagy sok jogod nem lesz. Annyira hiányzik a fekete cerka? Hajrá és sok sikert...
2015. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Véleményeket, tapasztalatokat kértél... és kaptál negatívból bőven. Én mást írok Neked. Több mint egy éve ismerem azt a marokkói férfit, aki sokat jelent nekem. Őszinte, vallásos muszlim, aki a családja elé helyezett engem. Soha nem kért olyat, ami megalázó, vagy méltatlan lett volna számomra. A vallását mindenki meggyőződése szerint gyakorolja, vagy csak imitálja, hogy megfeleljen bizonyos társadalmi elvárásoknak, mert ez trendi Európában. Ők a hitüket komolyan veszik, a szeretet vallásaként hirdetik. Természetesen vannak közöttük is - akárcsak a keresztény világ emberei között - fanatikusok, de én mindig kikérem a szelíd vallásgyakorlók nevében, hogy bárki általánosítson velük kapcsolatban. Sokkal szebben élik meg az életüket, mint itt a fejlett világban bármelyikünk. Ha "feleségettevérecserélő" barbároknak állítja be őket valaki, akkor annak ajánlom, előbb tájékozódjon alaposabban erről a kultúráról, aztán alkosson véleményt :) Neked azt ajánlom, hallgass a megérzésedre, és ha találkoztok, sokkal-sokkal okosabb leszel, mint ezek közül a válaszok közül bármelyiktől is! :)
2015. dec. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!