Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ribancok? Kelletik magukat, lelépnek gazdag gyökerekkel 3 perc után, stb. Miért a lóvé meg a hülyeség kell nekik? Már a kinézet sem számít, nemhogy az emberi értékek (bizalom? ).

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek...
2010. jan. 19. 02:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a nők programozva vannak arra, hogy a gazdag pasival lépjenek le, csak a lóvét nézve, a férfiak meg programozva vannak arra hogy megcsalják a párjukat?

Mindkettő annyiszor hallom, és mind a kettő szánalmas hülyeség.

Egy igazi Nőnek, ez nem számít, ahogy ez igazi Férfinak sem az a legfontosabb, hogy 90-60-90 a csaj, vagy lenyeli-e. Egyszerűen, ezen az oldalon túltengenek a dolgok.

Nekem ez rosszulesik, mert én a kivétel közé sorolom magam- és most ezt nyilvánvalóan lesz, aki látatlanul megkérdőjelezi.

Kedves kérdező, lehet egyéjszakás kalandot hamarabb találnál gazdagon, de párt nem, és azért ha ez neked annyira fáj, az hidd el a "rendesebb" lányoknak nem túl vonzó.

2010. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen. Ha a plázákba és a diszkókba keresgéltek, akkor biztosan ilyeneket fogtok találni. Vannak felszínes emberek, de nem szabad általánosítani.
2010. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És akkor a rendes, nem ribanc, szép ( Pl. 2-vel fentebbi) lányok hol ismerkednek? Nem hiszem, hogy táncházban vagy színházban.:)
2010. jan. 19. 12:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Nyilván a diszkóban,és a plázában is találhatsz rendes csajt a ribik között.Tudod,aki keres,talál.Nem mondom,hogy könnyű feladat a mai világban,de ahogy léteznek még rendes fiúk,ugyanúgy a rendes lányok is létező fogalomként élik világukat.Csak még nem találtál rájuk.Ne gyere azzal,hogy ez csak habszöveg,mert ez így van.
2010. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tudod, járok én i diszkóba, de soha nem jutltt volna eszembe ott ismerkedni, ott a pasik is olyan ribik mint a csajok. Konkrét hely szerintem nincs, valahogy megleltem a párom ^^ egyetem, munkahely, tanfolyamok, hobbik? =)

"2vel feljebb"i lány :D

2010. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ott is vannak rendes pasik,és tahók.Vannak rendes csajok,és ribik.Mint mindenütt.Az iskolában,meg a tanfolyamon sem csak jófej,aranyos emberkék tobzódnak,ott is vannak bunkók,és rendesek is.Ilyen szempontból bárhol van esélyed az ismerkedésre.Az általánosítások meg már tök unalmasak...
2010. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Én például színházban ismertem meg a párom, és nem vagyok bányarém. :p Nem gazdag, mégis hozzámentem feleségül. Az exemmel meg egy irodalmi délutánon ismerkedtem meg. Érdekes módon ilyen helyeken sosem láttam pénzre hajtó plázapitsákat.
2010. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdésedből úgy gondolom,hogy Te is a plázapitsákhoz vonzódsz...Vedd észre a hátsó padban ülő visszahúzódó lányokat is.

24/l

2010. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%

A rendes, nem ribanc, szép lányok sehol nem ismerkednek, ugyanis ezeknek a lányoknak általában már van egy hasonlóan rendes, nem bunkó párjuk.


A pénzre hajtó, kirívó, buta ribancokat pedig egy dugás után dobják a pasik, mert egyébre (párkapcsolatra, szerelemre) nem alkalmasak.

2010. márc. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

Evolúciós biológia 101, hogy a nőnek olyan férfi kell, akinek magas a státusza, mert egy ilyen férfi tudja biztosítani az utódok biztonságát. A státusz külső jegyei a vagyon és a hatalom jelei, pl. a jó autó, nagy ház/lakás, illetve a vezető beosztás, a presztízs.


Mivel a férfiakban ez az ösztön ebben a formában nem működik, és a kultúrát a férfiak definiálják, ezért a nők magatartása matematikai bizonyossággal kiszámolható. Mindegyikük azt fogja mondani, hogy neki nem számít a pénz, de szinte csak a pénz fog számítani mindegyiknek, plázacicától a katolikus leányegylet tagjáig.


Ráadásul amikor a pénzorientált nő azt állítja, hogy nem érdekli a pénz, akkor valahol igazat mond. Őt nem a pénz érdekli, hanem csak mindaz, amit a pénzért kap :)))


Nem vádolhatod a nőt anyagiassággal, ő a belső értékekre utazik. Belső érték pl., ha valaki olyan romantikus, mint az ő szerelme, aki egy valóságos lovag, herceg, királyfi (hiszen vezérigazgató). És kedves, gyengéd (hiszen múltkor is megvette azt a táskát/cipőt/akármit). És okos (hiszen vezető elemző). És férfias (márkás autó = férfiasság). A személyiség számít, nem a pénz! Csak hát a nők a személyiségen keresztül a pénzt érzékelik.


Ha valaki szegény, és durva, robbanékony, udvariatlan természet, akkor a nő szerint ő durva, bunkó állat. Ha gazdag, akkor ugyanő egy csodálatos macho, latin temperamentumú félisten. Ha valaki szegény, és udvarias, gyengéd, segítőkész, akkor pipogya, nyámnyila lábtörlő. Ha ellenben gazdagon ugyanez, akkor kedves, rendes, korrekt, aranyat érő ember.


Szinte minden létező emberi tulajdonságnak és annak ellentétének két változata van a nő fejében: az egyik értelmezés akkor lép életbe, ha az illető gazdag, a másik akkor, ha az illető szegény. Ebben a formában valósul meg, hogy a nőket csak a belső értékek érdeklik, azaz főleg a pénz.

2011. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!