Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem kellek a nőknek, de miért? Lakásom van, autóm, munkahelyem, tanulok nem vagyok torzszülött és butának se tartom magam. (nem felvágás csak a tisztánlátás végett) De mégsincs barátnőm, miért? És hol ismerkedhetnék? Szórakozóhely kilőve nincs kifejezetten baráti társaságom akivel el lehetne menni.

2014. szept. 13. 05:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Szörnyen közhelyesen fog hangzani, de ismerkedni bárhol lehet értelmes kereteken belül.

Lehet persze viccelődni morbid példákkal, hogy "nahát, temetésen is?", de nem ilyen szélsőséges helyekre gondolok.


Pusztán egy egyszerű, kora esti közértbe menetel alkalmával körül vagy véve szebbnél szebb nőkkel, de ha nem, akkor vásárolhatsz nagyobb áruházban is. Akár bemész egy ásványvízért. Azt írtad, tanulsz, még ha kimondottan férfias szakot is tanulsz, az egyetem vagy főiskola valószínűleg rendelkezik melléképületekkel, más szakokkal is.


Tényleg csak az nem lát maga körül ismerkedésre alkalmas helyeket, akinek eszébe sem jut akkor, abban az adott pillanatban.



26/F

2014. szept. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert looser vagy. Már bocsika. xd 15L


nem jársz bulizni, nem jársz ismerkedni, nincsenek barátaid... akkor jó h nincs. Tényleg bocsi az "őszinteségemért".

2014. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem azért nyelvtanból még van mit tanulnod. bárhol lehet ismerkedni, lehet nincs kisugárzásod, vagy válogatós vagy, nem jársz semerre szórakozni, társaságba, stb. sok oka lehet
2014. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jah, hát szted mindenki a lakásra, az autóra, meg a pénzre megy??? ezért nincs barátnőd... meg kicsit beképzeltnek is tartalak, inkább a pénzed költsd nyelvtantanárra!
2014. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
"nem felvágás csak a tisztánlátás végett" Tisztán látás végett ha jacht-od lenne vagy magán repülőd se biztos lenne barátnőd!
2014. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

De szeretem én az itteni embereket :D 5ből 1 buta 3 féltékeny...


Netes társkeresőn próbálkozzhatnál szerintem 1. lépésnek

2014. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
én a 2. vaok, most miért lettem lepontozva?? pontosan azért nincs barátnője, amit leirtam... h ha nem megy sehova sem, nem barátkozik.. azért. :P
2014. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1

"Lehet persze viccelődni morbid példákkal, hogy "nahát, temetésen is?", de nem ilyen szélsőséges helyekre gondolok. "



Pedig velem már történt ilyen, persze nem a szertartás alatt, hanem utána. Egy csinos, értelmes hölggyel pont ugyanazzal a vonattal mentünk hazafele onnan, és megmondom őszintén ez tényleg egy olyan pillanat volt, amikor tényleg nem számítottam arra, hogy itt ismerek meg egy lányt.

2014. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2# én felpontoztam mindkét válaszod :D
2014. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
köszi :))
2014. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!