Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok és érett nők/höl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok és érett nők/hölgyek nálatok miért kizáró ok egy kapcsolatban az ha valaki férfi létére totál antialkoholista és nem bulizós? Ez alapján döntitek el, hogy létesítsetek-e kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva ez engem dühvel tölt el és határozottan felháborít. Ma valakit ezekért bélyegeztek meg. Miért kell ez egy kapcsolathoz? Nem akartok unalmas férfival együtt lenni? Nyilván az sokkal érdekesebb, aki mindezeket csinálja. Ettől függ aztán minden valószínűleg. Elnézést ha durván vagy dühvel átitatottan gördültek volna ki belőlem ezek a sorok, de valóban nem igazán értem a mai lányokat, sem az érettebbeket.
2014. szept. 13. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy igyon és bulizzon, DE! Ne legyen unalmas, és ne csak otthon üljön egész nap. Az unalmas nem azt jelenti, hogy nem iszik és nem bulizik, hanem azt, hogy kb. semmi mást se csinál. Azért legyen valami hobbija, amivel elfoglalja magát, legyen egy-két tevékenység (sport, színház, zene, tudomisén), amit szívesen végez a tévézésen és a kockuláson kívül. Legyen valami közös érdeklődési körünk - enélkül nehéz közös programokat szervezni.
2014. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szeretem a színházat, az igényes élőzenei koncerteket, de nem feltétlenül nagy társasággal. Ennyire nem vagyok nyitott. Hobbi: könyvek, olvasás, kulturális programok, séta, kirándulás, időnként lemegyek konditerembe.
2014. szept. 16. 17:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor azért nem telik eseménytelenül az életed, és biztosan el lehet veled értelmesen beszélgetni :-)

Csak akkor ne egy bulizós csajt válassz, ennyi. Annyira nem nehéz, nem minden lány szeret bulizni, sem inni.

2014. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!