Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok !17éves vagyok a barátom pedig 21. Lassan két éve vagtunk együtt. Nagyon nehezen kezdődött a kapcsolatunk mivel az én szüleim nem tudták elfogadni hogy együtt vagyunk .Két házra lakunk egymástól . Az első évbe csak titokba tudtunk találkozni ,de minden nap találkoztunk .Volt hogy éjszaka bemászott az ablakomon hogy együtt tudjuk aludni .Nagyon rossz volt mindig is a kapcsolatunk mert iszonyatosan sokat veszekedtünk de ennek ellenére mi keten minden nehézségen túlmentünk.Volt hogy nem mentem be munkahelyemre , iskolába csak hogy együtt tudjunk lenni . Egy év után a szüleimme megbarátkoztak a gondolattal és megengedték hogy találkozgassunk .Júniusba elvégeztem az iskolát , a barátom pedig elkezdett dolgozni ..Ez idő óta teljesen megváltozott a kapcsolatunk . Pedig mi mindig ott voltunk egymásnak .. Lassan két hete úgy igazán rájöttem hogy ő nekem a jövőm és tényleg mindenen próbálok változtatni , sokat szoktam hisztizni de ezt is visszafogom .Próbálom teljesen helyre állítani a kapcsolatunkat de a párom teljesen távolság tartó ..biztosan szeret de már nincs nálla ez a láng mert érzem .Megunta ezt az egészet úgy igazán , idáig mindig kibékültünk de már minden más . Bármi vita van úgyérzem hogy rámvan hagyva az egész és inkább szakít mint hogy megoldjuk . Én futok utánna mindig elmondom neki hogy ne legyen vége mert probalok valtoztatni . es kapcsolatunk eleje óta az az álmunk hogy osszekoltozzunk ..es ehez már csak két hónap kéne . És pont most adta fel.. Én rohadtul szeretem és annyira fáj ez az egész , egyedül érzem magam mint ha semmit se jelentelnék . És bárhogyan próbálkozok mindig rosszul sül el . Annyira tehetetlen vagyok nem tudom mit tegyek . Neki jobb lenne ha elengedném de abba beleroppannék..Viszont ezis nagyon fáj hogy ilyen taszítóan viselkedik velem . Szerintetek mit tudok tenni ?:/
2014. szept. 13. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az izgalom hiányzik neki? Amikor még tiltott volt a dolog akkor azért mindig ott volt egy jó löket adrenalin is.
2014. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

már semmit

nem kellet volna hisztizni non-stop


de talán beszélj vele és tényleg változz meg ja és ne loholj utána az idegesítő

2014. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 egyetértek..valószínűleg csak a tiltott gyümölcs az édes amit megkap az már nem..

#2 te egy gyökér vagy és gondolom fiú...

2014. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkibe van hiba senki sem tökéletes. De ha szeretsz valakit úgy fogadod el ahogy van . Szerintem nem a legnehezebb eset vagyok.Ha nem megyek utánna akkor lehet hogy örökre elveszítem.
2014. szept. 13. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az izgalom hiányozna .. Egyszerűen kezd kiszeretni belöllem . Én meg elhittem neki hogy örökké fog tartani és biztam , bízok is benne .. De tehetetlennek érzem magam
2014. szept. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!