Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, ugy, hogy ne bàntsam meg?

Figyelt kérdés
Màsfèl honapja vagyunk együtt,azota itt eszik alszik nàlam a pasim,de a költsègekbe nem szàl be.Egyszer fizetett egy kisebb vàsàrlàst,aztàn mondta,hogy majd elmegyünk bevàsàrolni ès fizeti mivel mindig nàlam eszik,erre nem került sor.Többször felhoztam a tèmàt hogy megyek vàsàrolni;mert üres a hütö,ö ment dolgozni nem tudott velem jönni,de pènzt sem adott soha.A szàmlàkat èn fizetem,vàsàrlok,fözök rà stb,eddig is nehèz volt anyagilag ,mert egyedül nevelem a kislànyom,de most mèg nehezebb,mivel kètszer annyit költök kajàra;Nem akarom "èlösködönek" hivni,mert szerintem ö fel sem fogja,hogy nekem anyagilag megterhelö ez a helyzet...de ez igy nem lesz jo,nem jövök ki anyagilag :(
2014. szept. 13. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha már a pasidnak nevezed őt,akkor alap dolog az őszinteség egymás felé.Nyisd ki a szádat,és udvariasan,de határozottan közöld vele,hgy neked ez így elég nehéz helyzet,és jólesne,ha kicsit ő is segítene rajtad anyagiak terén.
2014. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!