Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba az én "gépezetemben" van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba az én "gépezetemben" van?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyok valakivel, akkor ettől függetlenül nélküle is jól kell éreznem magam.


Nélküle is el kell néha mennem társaságba, bulizni.


De ha ebbe nem megy bele a párom, az azt jelenti magyarul, hogy nem bízik bennem.


Én látom rosszul ?


2014. szept. 13. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod.
2014. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. szept. 13. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a gépezetedet. A kapcsolatotok sem vall érettségre.


Ha az embernek, kapcsolat mellett szüksége van magányra, akkor ezt tolerálni kell ha az illető személy szellemi munkát végez, értelmiségi.


A buliból kiindulva gondolom te nem vagy az. Mondhatjuk hogy joggal nem bízik benned. Magányra is szükséged van l, bulizni is egyedül akarsz menni... Miért mész bulizni? Mert szórakozni akarsz, gondolom. Egyedül mert a párodat unod, vagy rosszabik esetben "vadászni" mész.


Ez a kapcsolat nem lsz hosszú. Kb. 20-24 lehetesz/lehettek.

2014. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval ha valaki elmegy bulizni egy baráti társasággal, akkor már 'vadászni megy", vagy "unja a párját"?


Eléggé begyepesedett lehetsz, ha neked csak ez a két verzió van!

2014. szept. 13. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Minap voltam egy nászmisén. Érdekest mondott a papbácsi.

A házasságban is van magány, ami már közös. Egyedül is kell lenni, de a társsal.


Szóval, ha a kérdező kicsit elvonulna, az az ő ügye, mert szükségét érzi a saját gondolatait rendezni, kicsit a társ befolyása nélkül. Viszont nem ragad benne, hanem megosztja a tárrsal, hogy mit élt meg az alatt a 10perc alatt akár.

Buli-kikapcsolódás: ugyan ez, nem kell unni a másikat, nem kell vadászni sem, hogy kicsit a saját személyisége is megmutatkozzon.

PL: van aki buli alatt egy romkocsmát ért két sörrel és beszélgetéssel. A másik pedig zenét és táncot. Az elsőre szinte mindenkit rá lehet venni, a másodikra nem annyira. Szóval akkor tánccipő a szegre és ennyi, mert van egy másik felem?


Igenis a másik bizalmatlansága az egész.

2014. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: ez tévedés. Miért lenne baj, ha egy pár nincs folyton összenőve? Én is eljárok időnként bulizni a barátnőmmel, pedig nem unom a férjemet, és vadászni sem szoktam.
2014. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha már vagy 5 hónapja együtt vagytok, akkor lehet elmenni barátokkal bulizni, miért ne?


De mennyi ideje vagytok együtt?

2014. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nemrég óta ,3hónapja.


Az előző kapcsolatomban is az volt a baj, hogy külön soha sehova, éjjel nappa csak együtt.

Meguntuk egymást, és vége lett, majdnem 3 év után.


Én pedig bulizós vagyok, társasági ember..

2014. szept. 13. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Na itt a probléma...


Egy olyan lánnyal kéne összejönnöd, aki szintén hasonló módon jár el társaságokkal bulizni.

2014. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!