Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos szerelmes lettem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos szerelmes lettem de ferjnel vagyok es mar 2 eve probaltam elfelejteni az illetot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezelot 2 eve egymasba szerettunk a masikkal.en nagyon tartottam magam ahoz hogy ne fekugyunk le egymassal mert utalom a megcsalast es gondoltam hatha elfelfejtem. Kb 1 evig nem beszeltunk egymassal de most ujra talalkoztunk es ugy erzem nem birok nelkule meglenni.o nemakar talalkozni velem ha nem fogok meg mindig legekudni vele,en pedig ugy erzem akkor bele is halok. De a ferjemnek sem nem akarok hazudni,utalok hazudni.

Mit tegyek kerlek segitsetek

L



2014. szept. 13. 21:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ertem, de az a masik olyan szenvedelyesen csokol, a ferjem meg eggyaltalan nem szenvedelyes ez a legnagyobb problemam. Mar momdtam neki hogy több -passion -szenvedelyre lenne szuksegem de hiaba. Ha szenvedelyes lenne es jobban kivanna akkor mas lenne a helyzet , de nem erzem azt hogy nagyon akar engem . igazibol en csak ot akarnam de nincs meg az a szerelem.
2014. szept. 19. 12:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Na vazz'!!! A csók mióta nem tartozik a megcsalás kategóriába?
2014. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt, csókolózol egy másik férfival, és ott akarod hagyni a férjedet, mert nincs meg a lávcsi.


Mit művelsz, gondold már végig. Mit érsz, mint társ és ember.


Mire esküdtél, amikor férjhez mennél.


Mindezt eldobnád egy kis pessön miatt? Á, hagyjuk.

2014. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!