Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, nagyon szeretem. Tegnap azonban nagy csalódás ért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kijár külföldre dolgozni, 3 hetet kint van, 1-et itthon. Eddig azt mondta, felszolgáló, meg konyhai kisegítő, este azonban közölte, hogy prosti egy kis hotelben. Azt mondta, szeret, és különválasztja a "munkát" a magánélettől, én is próbáljam meg. És ha összeszedi magát, abbahagyja és velem akar közös életet kezdeni. Egész éjjel nem aludtam, kértem gondolkodási időt, teljesen össze vagyok törve. Egyik felem imádja, másik felem megundorodott tőle. Azt hiszem, nem tudok vele így tovább lenni.
2014. szept. 14. 08:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van. Nehéz döntés. De akkor meggondolom, talán várok még egy kicsit.
2014. szept. 14. 10:40
 12/18 vorarlberna ***** válasza:
51%
Azért a melójáról ne kérdezgesd, úgyis fog beszélni ha akar, vagy nem az teljesen egyén függő.
2014. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Különlegescsajszi ***** válasza:
Jó nagy tahó vagy kérdező !!! Úgy elzavarnám,hogy még a google sem találná meg,és keersnék egy nem protit,aki inkább lop vagy lottózik és úgy próbál pénzhez jutni,nem pedig k**va !! Na hali!!!!
2014. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

K*rvából lesz a legjobb feleség...

Majd írd meg mi lett a vége.

2014. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Végül ultimátumot adtam neki. Mondtam, minél előbb rendezze az életét, döntse el, mi a fontosabb. Hónap végéig adtam határidőt. De nem láttam rajta határozottan, hogy mellettem dönt. Hát azt hiszem, ennyi...
2014. szept. 19. 18:58
 16/18 Különlegescsajszi ***** válasza:
Tegyél meg mindent,hogy melletted döntsön! Mert lehet neked is tenni kell érte!!! Sok sikert!!;-)
2014. szept. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 vorarlberna ***** válasza:
Pontosan :)
2014. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Melletted döntött?
2014. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!