Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A barátom és én több mint két éve járunk.Nagyon rossz már ez a kapcsolat,állandóan csak dolgozik ,nem nagyon keres de ha kérdezem azt mondja szeret nyugodjak meg minden rendben lesz,Nem ápolja a kapcsolatunkat ,megszünt minden romantika,pedig nekem szükségem van rá,nem érzem h lenne valakim aki foglalkozik velem óv ,véd,szeret...mondani sok mindent lehet...1 szóval szerintem ő már nem szeret,

Sajnos muszáj lenne alhagynom mert nincs értelme,szenvedek ebben a "kapcsolatban",nincs semmi örömöm,boldogságom csak a mélységes bánat.

Tudom hogy ha kimondom a szót h vége,utánna is úgyan úgy szenvedek,szerintem már egy orvos sem ártana nekem,nem tudom mi lenne a legjobb,mellette szenvedni vagy nélküle.

A múlt tart vissza az együtt töltött idők és sajnos csodára vágyom.Csak munka munka munka.

Én ezt nem bírom

De ha elhagyom és később meglátom egy más lány karjaiban,abba belehalok,

Számtalanszor kérem töle mondja el h nem akar, és elhagyom ,ha van más vagy esetleg nincs,de én nem tudok szakítani már,egy párszor megtettem,utánnam jött.Most nem rég félt újra kibékülni velem,fél hogy úgy is elhagyom,azt tudja h már nem merek vele szakítani mert közölte velem hogy soha nem látom,legalábbis egyideig.Mondta is a telefonba h ugyse merek vele szakítani.

Nagy fájdalmam van,nem tudom mit tegyek,mit gondoljak róla,nem bírom ezt sokáig szemvedek,és ő nem segít.

Tehetetlen,szánalmas alak vagyok:(

Nem tanulok ,szinte nem csinálok semmit,csak vagyok,.

Sokszor próbáltam összeszedni magam,de nem megy, a végén a sírás,bőgés,szenvedés:(ez van

Évi


2007. okt. 23. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

szia,,


Ne haragudj, de elég nehéz eset lehetsz. Te sem tudod, hogy mit akarsz, akkor hogy tudna neked más segíteni. Ne sajnáld annyira magad. Egy szakítás miatt sem dőlt még össze a világ. Mindíg van valahogy, olyan nincs, hogy sehogy sincs.

Ha egy kicsit összeszedet magad és eljársz szórakozni a barátaiddal, új kapcsolatokat alakíthatsz ki és lehet, hogy találsz egy másik pasit aki, jobb is, szebb is mint a mostani. Fel a fejjel, ne lógasd az orrod, így nem lehet előre haladni. Nem a múltban kell élni, hanem a jelenben. Beszéljétek meg a dolgot mégegyszer, utoljára és, ha nem működik lépj tovább. És tessék tanulni, mert az életben sem jutsz semmire, csak befordulsz és sajnáltatod magad. Sok sikert, szorítok, hogy minden oké légyen. :))

2007. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! azt gondolom, hogy nem ártana az az orvos (inkább pszichológus), akit emlegetsz! meglehetősen gyerekesen állsz hozzá a helyzethez. önmagamra emlékeztetsz! én is mindig azt hittem, hogy nem szeret a párom, faggattam, hogy mi van, miért nem akar hazajönni, miért dolgozik, s rendre csak lerázott. végül benőtt a fejem lágya külső segítséggel, s csak verem a fejem a falba, hogy miért nem tettem meg elöbb. egy férfinak nem egy hisztizsákra van szüksége! ha nem viselkedsz nőként, ne várj tőle férfi szerepet, s ne csodálkozz, ha inkább elmenekül! szedd össze magad, s kérj segítséget, ne a sebeid nyalogasd! (persze ha jól gondolom, nem hiszel most nekem...)

sok sikert!

:g)

2007. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Úgy látom nem vagy könnyű helyzetben! nézd! Szerintem - lehet fájni fog,amit írok- , aki túl sokáig foglalkozik a saját lelki sérelmeivel, az megérdemli a szenvedést.Mi az, hogy nem tudsz felállni? Az nem tud felállni és csak azt tud szenvedni,aki hagyja magát. Én azt látom, hogy Te gyáva vagy és menekülsz egy boldogtalan kapcsolat elhalt szálaiba. Nem mersz szembe nézni a rossz a dolgokkal,magával a félelmeiddel! Sajnálhatod önmagad, de ettől még nem lesz könnyebb csakis nehezebb! Vegyél erőt magadon és tedd meg,amit tenned kell.Nem ő érte, hanem MAGADÉRT!

Sok sikert és KITARTÁS!

2007. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
te mindent megtettél ezért a kapcsolatért, de ketten kelletek hozzá.Nehéz de ha ennyire mély ponton vagy szállj ki.Ha nem változik semmi,mi lesz a vége?ne tedd tönkre magad, mert neked is jár a boldogság...Visszaél azzal, hogy szereted.Ha nem bírod elhagyni próbáljatok egy kis szünetet tartani.igaz én nem hiszek benne, mert szerintem ha egy kapcsolat annyira megromlik, hogy szünetet kell tartani, akkor max ámeneti javulást hozhat.Gondold át mit adhat még neked ez a kapcsolat, és ha nem megy inkább szállj ki.Az esetleg nem lehet, hogy tényleg szeret csak te többre vágysz, amit a munka fáradság, stb. miatt nem tud megadni, és ezért érzed úgy hogy nem jó az egész?é azt javaslom ha tényleg annyira szenvedsz, akkor inkább egyedül azt előbb-utóbb kihevered...
2007. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!