Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel magam egy kapcsolatért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel magam egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Nem nagyon mennék bele a részletekbe. Van egy párom, lassan már oda kerülünk hogy házvásárlás stb. de kiderült hogy egyáltalán nem azonos a jövőképünk. Ő itt lakna én ott, ő így akarja, én úgy. Szeretem, eddig úgy éreztem hogy ő az igazi, de ha bele is egyeznék az ő dolgaiba és úgy alakulna a jövőnk ahogy ő akarja, megfordul a fejemben: Ő vajon megtette volna ugyan ezt értem? és valami azt súgja a válasz nem. Ti feladnátok magatokat, az elveiteket, a kiszemelt munkátokat, gyakorlatilag a jövőtöket azért akit szerettek és remélhetőleg (mert sose lehet tudni) szeretni is fogtok sokáig?

2014. szept. 14. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként meg tudlak érteni, nekem is hasonló a gondom.

Barátom külföldön dolgozik, én pedig otthon szeretnék lenni. Viszont ő itthon kis eséllyel kap értelmes munkát, én könnyen találnék külföldön, de baromi sokat kellene güriznem ahhoz, hogy menjen a dolog, mert jelenleg van némi problémám a nyelvvel.

Azt hiszem mindkettőnknek az a megoldás, ha szépen leülünk a párunkkal, és töviről hegyére átbeszéljük az egészet.

2014. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, az a legjobb megoldás, csak már másfél hete nem találkoztunk, hogy személyesen megbeszéljük a dolgot, ő meg interneten nem hajlandó, mert "ez nem facebook téma", én meg utálom ezt a köztes állapotot, és ezen sűrűn össze is veszünk akár csak most, ezért is írtam ki mérgemben a kérdést..
2014. szept. 14. 20:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg jobb személyesen. Nyugi:)
2014. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!