Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért les állandóan?

Figyelt kérdés
Expasimmal ha összefutok valahol pl. szórakozóhelyen nem szól egy szót se, még köszönni se képes, de egész este engem bámul. Már nagyon idegesítő. Miért nem a barátnőjét lesi? Nem mertem odamenni hozzá, hogy megkérdezzem mi baja van, de nagyon idegesítő hogy ezt csinálja.
2014. szept. 14. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam:D
2014. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt már én is átéltem. Mert egy idióta. Büszkeségből..úgy tesz, mintha hidegen hagynád, közben azt lesi, hány kannal beszélsz, tancolsz stb.
2014. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem kiírok egy erre vonatkozó, konkrétan pasikhoz szóló kérdést. Kíváncsi vagyok, ők mivel magyarázzák ezt a viselkedést. :)
2014. szept. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!