Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy egyáltalán nem féltékeny?

Figyelt kérdés

lassan fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel,de még egyszer se volt féltékeny,sok másik csajjal szoktam beszélni,persze csak barátként,ő is tudja és nem zavarja kicsit se,ez azért furcsa nekem mert eddig az összes barátnőm féltékeny volt,tudom hogy nem jó ha állandóan féltékenykedik valaki,de ha egyáltalán nem féltékeny lehet hogy nem is szeret,legalábbis erre gondolok.Szerintetek?

18/f,17/l


2014. szept. 14. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Van,aki nem féltékeny típus.Ez nem azt jelenti,hogy nem szeret,csak azt,hogy bízik benned.Ennek nem kéne gondot jelentenie számodra,sőt,örülhetnél neki.Én speciel boldog lennék,ha ugyanezt elmondhatnám magamról,bár rajta vagyok az ügyön.
2014. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktorvarga ***** válasza:
48%
normális csak nem szeret annyira,úgyis lehetne mondani h leszarja
2014. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok féltékeny természetű, bízok annyira a barátomban, hogy tudjam, hogy sose csalna meg, így nem zavar, ha szóba áll másokkal vagy ha munka után este beül sörözni a barátaival, ennek ellenére szeretem nagyon.
2014. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se vagyok féltékeny, megbízok a páromban. :)


De most komolyan, ha féltékeny egy lány, az a bajod, ha nem, akkor meg az...


Tudod egyáltalán, mit szeretnél? :D

2014. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így érzem ahogy a 2. mondja hogy nem igazán szeret.De remélem csak bízik bennem és ezért :) Köszi a válaszokat :)
2014. szept. 14. 23:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs bajom hogy ha valaki kicsit féltékeny,annyi simán belefér,néha még jó is.ha valaki betegsen féltékeny az nyilván nem,csak nekem ez kicsit furcsa.
2014. szept. 14. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem féltékeny barátom, ahogy én sem rá. Egyszerűen arról van szó, hogy megbízunk annyira a másikban hogy tudjuk nincs okunk féltékenynek lenni. Az lenne baj ha már kételkednénk.
2014. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!