Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek egyáltalán hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán hűséges férfiak, akik sosem csalnák meg a párjukat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 11:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8. Ha szeretek valakit, akkor pillanatnyi élvezetért sem okozok neki fájdalmat. Akiben van némi jó érzés, az meg tudja állni. Aki nem....az inkább ne legyen kapcsolatban. Ennyire egyszerű.
2014. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Tapasztalataim szerint nők sokkal könnyebben hajlamosabbak eldobni egy évtizedekig jól teljesítő férfit is (nőnek igazi társ, gyerekeknek jó apa), ha az kicsit megroppan (pl. állását elveszti, és ettől lelkileg is kicsit megzuhan"


+1

2014. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Főzős Laci ***** válasza:
Léteznek,de ahhoz a hölgynek is jó partnernek kell lenni.Mert ugye,adódik egy helyzet,és kész.Én nem hagytam ki,és jó volt.Az emléke megmarad,nem bánom!
2014. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen léteznek. Ahogy léteznek olyan nők is akik hűségesek a párjukhoz.


Szexuálisan, érzelmileg is, és a kitartás szempontjából is. Aki a felesége/férje mellett marad egészségben betegségben, de közben félrekefél, az nem hűséges. Aki meg másba lesz szerelmes a párja mellett, az nem hűséges, és soha nem is szerette azt akivel együtt van.

2014. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A fent irogató pár nő még remél.Én már nem.Én már tudom, nemcsak sejtem, hogy minden férfi csal, képzeletben és tettekben is.A jövőben nagyon felerősödik ez a tendencia, hogy nem szülnek gyereket a nők és kész.Baba mellett,egy képzeletben vagy 'élőben' csaló férfi,nagyon mély sebeket okoz anyának és babának.Ezt még nem értik a férfiak egyenlőre.Nagyon szélsőséges jővendölés,tudom, de a jővőben nem lesz kisbaba, mert a nők feleszmélnek.
2015. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak mert téged megcsaltak, még nem mindenkit fognak. Igen, biztos sok embert igen, de nem mindenkit.
2015. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egy világszinten megnyilvánuló tendenciáról beszélek.Engem nem csaltak meg, illetve már szakítottunk, amikor a volt partneremnek új partnere lett.Csak azt akartam mondani, hogy nagyon elítélem a csalást.Nagyon kevés lesz az a nő, az az anyuka, akit nem csalnak meg vagy hagynak ott.A férfiak NAGYON csalnak!!!!A nők tisztességesebb és jobb emberek voltak és vannak.Egy férfi sohasem értékeli a gyereket vagy családot annyira, mint egy nő, sohase fogja.Ha ezt nem érted, naív vagy.
2015. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!