Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyáltalán nem tudok már megbízni senkiben sem?

Figyelt kérdés
Az idegen emberek annyiszor megbántottak hogy már egy emberben sem tudok megbízni a családomon kívül. Szinte rosszul vagyok az emberektől.
2014. szept. 16. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok.
2014. szept. 16. 13:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos rossz emberekkel kezdtél :( Én sosem csaltam meg egyik barátnőm sem, mégis engem 2 is megcsalt. Én inkább a nagyon közeli barátokba fektetem a bizalmam, családon belül sem tudjuk már megbeszélni.

Majd jön vki, akit megkedvelsz, és ha rendes, akkor benne is meg tudsz majd bízni :)

2014. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem nem csaltak meg, de átvertek az emberek. Barátaim sincsenek.
2014. szept. 16. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Így jártál. Nehogy azt hidd te vagy az egyetlen ember a földön a problémáiddal.
2014. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

engem nem vertek át,szét is bsztam volna aki megteszi, mégis rosszul vagyok tőlük.:)


nem kell megbízni senkiben.Jól teszed.

2014. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok, annyi különbséggel, hogy én a családomban sem bízom meg.
2014. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csabika1971 ***** válasza:

Részben e bizalmatlanság miatt tartok kutyát. Mert tudom, hogy ő soha és semmilyen körülmények közt nem árulna el engem, sőt ha kell meg is halna értem.

Viszont az emberek? ...

2014. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kérdező nem tart semmit funnak,csak simán depis.Nem értheti mi party volt az....egyszerű teremtés.
2014. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!