Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a feleségem a tesómma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem a tesómmal! Szerintetek melyiket nyúzzam meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 18:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt azon melegében kellet volna kiosztani, most már ugyis higgadtabb és megfontoltabb leszel, mire odaérsz.

Amúgy az ilyen esetekben énszerintem nem maga a megcsalás a dühítő, hanem a sunnyogás. Ahelyett, hogy a nő nyíltan megmondta volna, hogy mást szeret, sutyiba kefélt félre. Én is ütnék, mégpedig ezért. Mikor a gyerekek nincsenek otthon, kenegesd meg az asztallábbal, vagy a sajátoddal - ez családon belüli cívódás, a rendőrség nem szólhat bele, a tesódnak meg küldj pár fotót a végeredményről. Hidd el, nagyobb KO lesz neki, mintha személyesen megütnéd.

2010. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

01-21 14:39:

Vannak trófea vadász nők is, haveromnak olyan volt aki tényleg fűvel-fával csalta, volt amelyikhez érzelmileg is kötődött, nehogy már neki egyik csávója se lett volna jó. Egyszerűen ribanc volt és kész.

2010. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
mindkettőt:)
2010. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit ne nyúzz meg, a végén még Téged büntetnek érte, ők meg nem érdemlik meg azt az áldozatot a részedről. Ha nem tudsz, nem akarsz a feleségeddel ezek után együtt maradni, akkor a válás jöhet szóba...Tesód meg ugyanúgy hibás, nem jellem, aki a testvére asszonyával lefekszik. az, hogy a feleséged miért ment más férfihez, más lapra tartozik. De gondolkozz el ezen is, mielőtt felhevült lelkiállapotban hülyeséget tennél és tettlegességre vetemednél.
2010. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a sok megütős ember... ne!

Ha olyat tennél, lesüllyednél a szintjükre, annál megalázóbb érzés meg egyébként sincs, mint átnézni a másikon! Egy ütés vagy bármi sem annyira rossz, mint amikor leesik, hogy mit tett... persze nyílván érdekes, hogy miért ment félre, bár szerintem elég nagy a világ ahhoz, hogy ne a családból válasszunk!

Szerintem az erőszak semmit nem old meg! Egy értelmes ember ilyet nem tesz, már azért sem, mert te különb vagy mint ők, ugye?

2010. febr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Ja,ha csak este vagy otthon,akkor ne csodálkozz,ha megcsalt a nejed!Ha egy kert nincsen rendbe téve,majd rendbe teszi más?Ha rendesen megdugtad volna,akkor nem csalt volna meg!

Már bocsi,az én párom is este 12órás műszakok után jött haza,de elrendezett,más már nem is kellett volna!

Na,most légy okos!Nem vagdalkozni kell a szavakkal!:)))

2010. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
szerintem se bantsd oket azzal csak rontanad a helyzeted,ha tenyleg loves csavo vagy vegyel egy masik hazat lakast magatoknak vagy a tesodnak jo messze hogy korulmenyes legyen talalkozniuk.Ha akkor is folytatjak a viszonyukat akkor nem marad mas mint valni vagy beletorodni hogy a tesod is"hasznalja" a nejed
2013. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!