Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok, mert örültem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, mert örültem? Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom félig ausztrál az apukája révén, ő mindig is ott élt, az anyukája költözött vissza a válásuk után. A barátom pedig ingázott egész életében Sydney és Budapest között.

De ő idén érettségizik és mondta, hogy Pesten szeretne egyetemre járni... Pedig mehetne bárhová, 4 nyelven beszél, nagyon okos, a családja is elég gazdag és befolyásos (áll is a bál a döntése miatt). Mikor elmondta, akkor nem arra gondoltam, hogy elszúrja az életét, hanem borzasztóan örültem, meg se tudtam szólalni. Viszont valaki azt mondta, hogy önző vagyok, mert nem engedem, hogy a saját útját járja, hanem magamhoz láncolom. De ez nincs így, én sosem mondtam neki, hogy zavarna ez az egész, bár szerintem a legutóbbi búcsúzkodásunknál rájött...


Ezért ugye nem vagyok rossz barátnő?


2014. szept. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
égetnivaló sármány vagy.
2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember!

Ha ő igy döntött akkor annak van oka!

Nem vagy rossz ezen ne is gondolkodj

2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak most kb. mindenki azt gondolja, hogy én zsaroltam ez ki nála.
2014. szept. 16. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz.Az ember maga mellett akarja tudni azt akit szeret.A barátod meg felnőtt ember tud önálló döntést hozni.Ha mégis meggondolja magát van még egy csomó ideje elmenni.
2014. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az teljesen természetes hogy örülsz neki, hisz végül is szereted és szeretnél minél több időt együtt lenni vele. Amiatt egyáltalán nem vagy önző hogy örültél neki. Inkább akkor mondanám ha kijelentette volna hogy nem Budapesten szeretne továbbtanulni te meg kiverted volna neki a hisztit és amiatt döntött volna így. Benne van a pakliban hogy miattad döntött így végül is a szerelem elég nyomós indok tud lenni, de ez téged ne aggasszon hisz konkrétan nem te vetted rá. Vagy ha esetleg mégis zavarna akkor beszéld meg vele a dolgot. Egyébként nemhinném hogy nagyon elcseszi az életét azzal hogy itt tanul tovább. Mesterképzésre, szakmai gyakorlatra ugyanúgy ki tud menni külföldre sőt dolgozni is az meg kifejezetten nem hátrány hogy jómódúak a szülei. A magyar lakosság nagy része magyar egyetemeken végzett mégsem lakik mindenki a híd alatt úgyhogy szerintem nem olyan reménytelen a helyzet :)
2014. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj kislány, a döntésének semmi köze hozzád. Ő így döntött, és fogadd el hogy nem te miattad döntött így. Te csak el lány vagy a sok közül, vannak nálad szebb, okosabb, jobb, gazdagabb, sikeresebb lányok is, és vannak olyanok is, akik a felsoroltak közül mindenben jobbak mint te. Miért pont téged választott volna? 4 nyelven beszél, nagyon okos, gazdag, befolyásos a családja, és egyetemre fog járni, szerinted érdekled őt egy kicsit is? Nem érdekled, csak te hiszed azt.


"Ezért ugye nem vagyok rossz barátnő?"


Mivel csak magadra tudsz gondolni, és a saját érdekeidet nézni, ezért nem hogy nem vagy jó barátnő, de még egy közönséges csajból is többet kinézek mint belőled.

2014. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele ki mit gondol! Örülj,én is örülnék!
2014. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a 6-os bolond:)

nem vagy rossz barátnő, ne érdekeljen ki mit gondol... inkább örülj, hogy szeret:)

2014. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!