Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belém van esve az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belém van esve az unokahúgom! Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, az unokahúgom 17. Most éppen egy helyen lakunk, és folyamatosan úgymond a seggemben van.Akárhova megyek a házban, tuti, hog ő 2 perc múlva ugyanott van. Amikor alszok bejön a szobámba és titokban néz(az ember érzi ha nézik, én legalábbis mindig,és gyakran felkelek rá)turkál a cuccaim közt, és keresi a percet hog megérintsen! És véletlenül ez mindig intimebb helyen sikerül. Engem annyira nem is zavarna, már a turkáláson meg a fogdosáson kívül, ha ez neki így jó kövessen, de a barátnőmet magyon zavarja. Még akkor se kopik le, ha éppen átjön hozzám, az unokahúgom úgy kell kirúgdosni a szobámból,és ha adok egy puszit asszonynak, úgy néz rá, mint aki mindjárt megöli a szemeivel! Mit csináljak a kiscsajjal?
2010. jan. 19. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

szégyenítsd meg mások előtt, nyilvánosan

pl jó hangosan megkérded, h beléd van zúgva, v miért követ állandóan

2010. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
lenne ötletem de az tilos...
2010. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, és beszéld meg a dolgokat.
2010. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szólj az anyukádnak. Ezen inkább ő tud segíteni. Egy anyai vagy apai nagy beszélgetés jót tenne neki. A mi családunkban is volt ilyen és ott a szülök intézték el ezt a dolgot. Nem lett harag.
2010. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ááá, de ez totál beteg. És már nem is gyerek, hogy lehet szerelmes az unokatestvérébe? Na mind1, akkor majd szólok anyának, de szerintem le fogja tagadni, ha rákérdez.
2010. jan. 19. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
ezért írtam az 1. megoldást, tuti megutál
2010. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Előbb beszélek vele. Hátha felfogja a tényeket!
2010. jan. 19. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Elmondod az anyukádnak, hogy figyelje meg titokban ha le is tagadja. Akkor ott már nincs mit letagadni. Ja meg anyukádnak kéne úgymond rajta kapni olyankor. Sok szerencsét hozzá. Ez nagyon megoldásra vár.
2010. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Másodikkal értek egyet...:D
2010. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Minden éjjel felkelek mondjuk 2 fél 3 fele, hogy néz, de nem tudja, me nem szólok mindig, csak ha nem vagyok fáradt.Max szólok muternak hogy jöjjön be akkor, tuti bent találja nálam:D 100%os lebukás:D
2010. jan. 19. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!