Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderult, hogy szexkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy szexkapcsolatban vagyok, pedig tobbnek indult. Van ertelme benne maradni?

Figyelt kérdés

Ket honapja jottunk ossze, a csillagokat is le akarta hozni nekem, meg mindenfele szepeket mondott, szoval a szokasos. De voltak olyan megnyilvanulasai amik komolyabb szandekot sejtettek.


Ha mar az elejen kozli, hogy szexkapcsolat es semmi tobb nem lett volna bajom ezzel. De igy, hogy elkezdtem kicsit komolyabban erezni, es most derult ki, igy elegge faj.


2014. szept. 18. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szexkapcsolatban szinte törvényszerű hogy valamelyik fél elkezd többet érezni... Ha többet szeretnél lépj ki ebből és keress mást.
2014. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem mentél volna bele, ha kimondja az igazat. Őszinte embernek mindig csak a saját jobbkeze marad.
2014. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját érdekedben szállj ki a kapcsolatból. Én inkább benne maradtam, mert isteni a szex vele és beérem ennyivel sajnos...
2014. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapszabály: ha nem szexkapcsolatot szeretnél te is, akkor NE feküdj le vele rögtön! Ideális esetben mire sor kerül a szexre, már mindketten tudják, hogy mit is szeretnének a másiktól. Ehhez persze az kell, hogy ne az ágyban kezdődjön az ismerkedés.


Hogy ebben a jelenlegi helyzetben mit tegyél? Ha megmondta a srác, hogy csak szexet akar, akkor fölösleges abban reménykedned, hogy több is lesz ebből. Ennek fényében dönts.

2014. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt mar egy szexkapcsolatom. Az ugy indult, hogy en birlak, te birsz, de egyikunk sem akar komolyat. Jo majdnem egy evig elvoltunk igy, semmi bajom nem volt belole.


Ebben a kapcsolatban sem rogton az agyban kotottunk ki, volt par randi elotte.


Jobban jarok ha kiszallok, mi? Mert elszexelgetek en, es nagyon jo, de szeretnek egy rendes, komoly kapcsolatot.

2014. szept. 18. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
te tudod, hogy mit szeretnél. Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor akkor lépj ki. Vagy szexelgess vele, de közben ismerkedj.
2014. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!