Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeillik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik egy középiskolai biológiatanár (nő) és egy nagyvállalatnál dolgozó műszakvezető?

Figyelt kérdés
a pasinak csak érettségije (és felsőfokú szakképzettsége) van a másik diplomás.
2014. szept. 18. 18:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%
... nem a végzettség a lényeg! Szeressék egymást!
2015. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne? A végzettség nem minden. Vannak nagyon értelmes diploma nélküli emberek, és ugyanúgy vannak nagyon buta diplomások. Egy tegnapi kérdés szerint létezik olyan egyetemista, aki ly-nal írja a fej szót.
2016. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
Én még annak is örülnék ha egy férfi végre szóba állna velem :)
2016. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem hogy a végzettségnek bármi köze is lenne ahhoz hogy ki kivel illik össze.

Ugyanúgy ahogy a végzettségnek az érzelmi intelligenciához sincs köze (a kérdező alapján)

2016. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
38%
3as bàr privàtot nem tudok ìrni igy ide irok, okuljon orszàg vilàg. Sok làny csak diplomàs pasival àll szóba. Van aki ki is mondja leìrja elvàràsai közt van aki nem csak ha leirom nem fejeztem be a föiskolàt nagyon butànak tart, nem ìr vissza. Volt egy olyan kérdés itt ami ezt taglalja pontos cìmére nem emlékszem. Szóval sajnos igen
2016. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
21%
Valaszom màs mint mind előzöé. Nem mert a tanàrnak ott a sok szünet. Még a müvezető 2v 3müszakba jàr be. Tanàr sokat van otthon egyedül akàr éjszaka is és elunja magàt.
2016. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%

A tanári diploma fele annyit sem ér, mint egy műszaki felsőfokú végzettség érettségivel.

De ha valakinek ezek számítanak egy párkapcsolatban, akkor ott nagyon komoly gondok vannak.

2016. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
2016. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat. Eleve rossz, ha ilyen felmerül, hogy végzettség alapján ki illik össze kivel.

Én szintén tanár vagyok, a férjem pedig egy kis cégnél műszakvezető. Soha nem volt téma a végzettségünk (az ismerkedéskor csak), és teljesen jól megvagyunk.

Nem a végzettségtől függ, ki mennyire tájékozott és jó beszélgetőpartner, mennyire kompromisszum kész stb. mert ugye ezek az alap dolgok kapcsolatban, sok más mellett persze.

2016. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Nem a középkorban élünk, ahol szint nem is nézhet a hercegnőre a paraszt. Azzal illesz össze akit szeretsz.
2016. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!