Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeillik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik egy középiskolai biológiatanár (nő) és egy nagyvállalatnál dolgozó műszakvezető?

Figyelt kérdés
a pasinak csak érettségije (és felsőfokú szakképzettsége) van a másik diplomás.
2014. szept. 18. 18:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nekem diplomam is van es szakmam is. Akkor en most bkivel vagy senkivel? XD
2016. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Hányszor emeled még ki ezt a hihetetlenül ostoba kérdést?
2016. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ha a fizut nézzük, akkor a műszakvezető picit jobban megbecsült ember... szóval akkor mit is ér az a diploma? 😃
2017. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN MIKET GONDOLSZ TE?? Hát nincs diplomája a tagnak!

A másiknak meg TANÁRI vágod?? Hát miez.. NEM.. lol

2017. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
En diplomas vagyok de a parom nem. Szerencsere nem ettol fugg hogy valaki intelligens es eletre valo vagy sem. Sok idiota diplomast ismerek. Vagy te nem? 😂😂
2017. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem és nem. Szó sem lehet róla. Beton falat közéjük. Sőt, egyiket, másik kontinensre száműzni.
2017. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik egyetemen végezte a biológia tanárit, és mi a horoszkópjuk. Meg, hogy milyen felsőfokú végzettsége van a pasinak és azt egyetemen belül szerezte-e, meg attól, hogy ha lenne kecskéje néha ugrálna-e vele.
2017. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikatanárnő lenne, talán, de biológia...nem tudom...
2017. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Annyira éretlen személyiségre utal ez a kérdés, vagy valaki evvel poénosodik.


Kérdezze meg a diákoktól a tanár, a diákok mindig őszinték ilyen dolgokban. De egy általános iskolába is be lehet menni egy ilyen kérdéssel. Venn diagrammal felvázolni a táblára a szitut.

2017. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 33/6 ***** válasza:
11%
Nekem érettségim van, valami egyéb felsőfokú szakképesítéssel. Volt olyan barátnőm, aki alig bírt leérettségizni, de oltári volt az ágyban, volt olyan akit a szülei alkoholizmusa már érettségizni sem engedett - vele alapítottam családot, és felsőfokú végzettségű is, egy jogászdoki és egy tanárnő is. Hiszitek vagy se, minél magasabb volt a nő végzettsége vagy önérzete, annál furcsább neurózisai voltak, és a lány 8 általánossal (meg be nem fejezett gimivel) volt a legintelligensebb. Nincs szabály, bár a túl távoli végletek nem biztos, hogy sokáig húzzák együtt. A fent felvázolt helyzetben az furcsa, hogy valaki ilyen önérzeti kérdést csinál nem túl nagy különbség alapján, ami miatt további jellembeli aggályaim lennének a biosztanárnővel szemben. Ha szegény pasi jobban mer keresni mint ő, még az is baj lesz talán.
2017. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!