Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Ex téma)

Figyelt kérdés

A volt barátnőm elhagyott kb 4 hónapja, nem volt semmiféle ok, csak úgy ennyi, vége. Lett is új csávója, aki 1 hete kidobta. Azóta Askon folyton olyan leveleket kapok, amiben valaki folyamatosan olyanokat ir, hogy "szeretlek" meg hogy "hiányzol", aztán 1 hét zargatás után 1-2 napja irt rám az ex, hogy megkéne beszélnünk pár dolgot, de chaten nem tudta leirni, mert annyira "komoly" ügy. Azóta kitapogattam az ügyet, lényegében vissza akar szerezni. Csak azt nem egészen értem, ha 4 hónapja ilyen lazán ott hagyott mint 1 darab sz(a)rt, akkor most hirtelen minek kellek? (Annó részemről elég komoly érzelmek voltak iránta táplálva, gondolom tudja milyen könnyen tudna rám hatni)

Gondolom hasra esett az új fickónál, aztán kellene valaki neki akire újra támaszkodhat. De akkor miért én? Tudja hogy mit éreztem iránta, tudja hogy belemennék ha nem arra gondolnék folyamatosan, hogy "úgyis ugyanaz lesz a vége hagyd már a francba!", de elég nehéz magam ellen harcolni ilyen téren, az eszem azt mondja a lehető legmesszebb kerüljem el, de... Szerintetek? Tudnátok tanácsot adni, esetleg saját tapasztalatokat megosztani? Előre is köszi



2014. szept. 19. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod, hogy miert kuncsorog, akkor miert van kerdes? Egyertelmuen utasitsd el. Ha lo nincs szamar is jo. Szamar akarsz lenni? Ugye, hogy nem. Te vagy neki a legalacsonyabb szamar, akihez a multbeli kapcsolatotok miatt samlija is van, Jo hogy rad akar felulni. Ideoglenesen aztan megint megpattan valami jobbal. Keress/talalj/varj olyanra aki megbecsul.
2014. szept. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szrintem ne engedj!ugyis ugyanez lenne belőle.Most nagyon szeretne de ha megint jönne valaki aki érdekli ott hagyna.Ez nem jó igy.Ha valakit nem kaptál meg v valaki nem kapott meg soha az nem neked jár és nem neki jársz.Még sz@rabb lessz mint régen.
2014. szept. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy te visszafogadod, egy idő után felengedsz és megnyílt, újra sebezhetővé válsz, majd másodszorra is pofára ejt.

Arról nem is beszélve, hogy ha nem dobta volna ki ez az új barátja, akkor mg mindig vele lenne, kettőtök közül őt választotta.


Ló helyett szamár lennél, ha éppen nincs jobb, beéri veled.

2014. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

(azért van a kérdés mert bizonytalan voltam)

2014. szept. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!