Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg beteges dolog ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beteges dolog ilyet kérdezni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a párotok egyedül bulizott, vagy nyaralt, feltenni utána a kérdést, hogy ismerkedett-e, illetve valaki bepróbálkozott-e? Nem durván, csak finoman rákérdezni. Nem arról van szó, hogy adja át a telefonját és kutakodik benne az ember.
2014. szept. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
"ismerkedett-e" kérdést fölösleges, mert épeszű ember erre nem mond igent. Amúgy a "valaki bepróbálkozott-e" kérdés nem gáz. Nekem csajom magától szokta mesélni ,hogy ha valaki bepróbálkozik, és együtt nevetünk, hogy milyen szövegekkel építi le őket... persze mondanom sem kell az ilyen sztorikban mindig csak nyomi, b**zis, szerencsétlen, öreg és csúnya férfiak próbálkoznak be :P Egyszer nem mondott még olyat ,hogy egy egész jó pasi jött oda hozzá :D
2014. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csabika1971 ***** válasza:
Nem beteges. Csak szerintem felesleges. Mert ha akarja és volt ilyen élménye úgy is elmeséli. Ha meg nem akarja, és volt is akkor is azt fogja hazudni: Nem történt semmi.
2014. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem beteges és nem fura.

Szokta kérdezni a párom, ha nélküle megyek valahova, hogy voltak-e pasik, néztek-e, próbálkoztak-e. Én is meg szoktam kérdezi, hogy kikkel volt, mi történt.

De ez nem vallatás, mi ezen inkább poénkodni szoktunk.

2014. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 menta34 ***** válasza:
Viccesen szerintem belefér. Pl. "na és jó nők voltak?"
2014. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Persze lehet vicceskedni, mint az előző hozzászóló írta.

Mégis mi volna a célod vele?

2014. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
@1: Legalább a bunkó nőnek bunkó pasija van.
2014. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!