Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit lehetne tenni!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit lehetne tenni!?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel rengeteged beszelgettem (nem élőben) es akkor nagyon ugy tunt h tetszek neki, mivel minden nap irt es egesz nap beszelgettunk. Csak hogy baratnoje lett hirtelen, es amikor eloszor talalkoztunk eloben alig szolt hozzam. Amikor nagyobb csoportban beszelgetunk es o is ott van sokszor talalkozik a tekintetunk "erosen", de egyszeruen nem tudom hogy ez szimpla veletlen vagy o is keresi a szemkontaktust. Azota szakitott a baratnojevel, de nem tudom merjek e irni neki, mert fogalmam sincs mit erezhet. Es utalok masokat "zaklatni". Ha akarna beszelni irna o, nem? Vagy csak neki is furcsa a helyzet h kb 1 honapja nem beszeltunk es most meg igy random ramirna miutan szakitott a baratnojevel? Remelem erthetoen fogalmaztam:) koszonom elore is

17/L


2014. szept. 19. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, ne írj, a pasiknak nem lenne fura írni ezek utan , ha akarna írna
2014. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sűrgősen felejtsd el, ez úgy váltogatja a barátnőit, mint más a ruháit.
2014. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2, te mégis miről beszélsz? Egyetlen lányról írt a kérdező, az a fiú összejött vele majd X idő után nem működött, szakítottak.


Miért kell ilyen baromságokkal nyitni, ismeretlenül, hogy a fiú biztos úgy váltogatja a nőket mint más a ruháját? Komolyan, vagy tele vagytok kicsinyes irigységgel, vagy azt hiszitek, ha zsigerből minden lányt lebeszéltek és elveszitek a kedvét, akkor nektek valamivel több esélyetek lesz, kiesik a konkurencia. Ritka féreg és gusztustalan hozzáállás.

2014. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!