Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bír elfogadni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bír elfogadni egy fiú sem úgy hogy csendesebb vagyok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az összesnél próbálkoztál, hogy ezt a következtetést levontad?
2014. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem veszed észre,és nem nyitsz a hozzád hasonló srácokhoz,akik mondjuk ugyanúgy csendesebbek mondjuk...
2014. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp nem rég volt egy kérdés a másik oldalról. Van olyan, akinek bejönnél. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__611..
2014. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az extrovertált emberek azt hiszik, hogy az introvertáltak elmebetegek és az ő segítségükre van szükségük. Ismerkedj hozzád hasonlóakkal, s nem lesz ily problémád! Jaj, várjá mán, az nem jó, hát ők lehet, hogy nem kigyúrtak! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :'( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :(((((((
2014. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a gond hogy csendesebb vagy!
2014. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HalkHogen ***** válasza:
Mert valószínűleg ecsetfejű hülyegyerekek után vágyakozol, s észre se veszed, aki téged észrevesz. És értékel. Röviden ennyi. :)
2014. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos elfogadnának sokan, csak te észre sem veszed őket.
2014. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "csendesebb"? Ha sosem nyílsz meg és lazulsz el egy idő után persze, hogy megunnak. Én sem vagyok valami beszédes amíg nem szokom kicsit meg a másik társaságát, de utána már minden rendben, nem érzem különösebb akadálynak az introvertáltságot.
2014. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadlak így. És szívesen venném, ha barátok lennénk.
2014. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!