Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz egy nálam 3 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz egy nálam 3 évvel idősebb srác? 14L

Figyelt kérdés
Nekem a fiú már vagy 1 éve bejön. Nem ismerjük egymást. Viszont folyton néz,és nem tudom miért. Egyszer már volt olyan, hogy nézett folyamatosan a szemebe, és felém közeledett.Olyan volt mintha odaakart volna jönni hozzám. Szóval nem tudom most mi van. Mit csinálhatnék?
2014. szept. 20. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy miért. És hogy mit csinálj? Te is közeledj felé, mosolyogj, akár kezdeményezhetsz is beszélgetést, nem kell folyton a fiúra várni.
2014. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert van szeme. Mit csináljon vele, süssön?
2014. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Osztom Sir Pickle véleményét.
2014. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De szerintem nem a lánynak kell kezdeményezni! :(
2014. szept. 20. 19:24
 5/9 Antihater ***** válasza:
A rendes fiúk nem mernek kezdeményezni általában. A bunkók meg nyomulnak ezerrel, nem akar bunkó lenni. Egy kis bátorítás nem ártana neki, kacsints rá, vagy valami... Maradj egyedül szünetben (ha látod jönni vagy ilyesmi), hogy ne kelljen neki átverekednie magát a barátnők & osztálytársak alkotta várfalon.
2014. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért néz, mert egy szerencsétlen alak, aki képtelen szót érteni a saját korosztályával és benned meg könnyű prédát lát (de még téged se mer leszólítani). Tisztában van azzal, hogy a barátnőid elött tudsz vele villogni, hogy milyen menő vagy, amiért egy 17 éves fiúval kavarsz. Szal veled könnyebb dolga van, mint egy 17 évessel.
2014. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Antihater köszönöm válaszod! Végre egy értelmes ember! :) És az utolsó komizónak meg annyit, hogy én nem villogni szeretnék vele! Én csupán csak úgy érzem végre szerelmes vagyok, és kész! Nem akarok "menőzni" én senkivel sem.
2014. szept. 20. 20:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat! :)
2014. szept. 23. 08:46
 9/9 anonim ***** válasza:

"A rendes fiúk nem mernek kezdeményezni általában."

Aki nem mer kezdeményezni, az egy életképtelen lúzer! Ha még megszólítani sem mer, akkor mégis hogyan járna veled?! Pf... Az ilyen szerencsétlent el kell kerülni messzire. Felesleges időt pazarolni rá!

Már egy éve nézegeted... TE JÓ ÉG! A jó dolgokról meg lemaradsz emiatt a nyomi miatt!

2014. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!