Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válaszokat! Menjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válaszokat! Menjek, vagy ne? Mi lesz, ha baja lesz nélkülem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe 3 éve szerelmes vagyok, de ez csak plátói, mert hozzászólni még nem mertem, ha ő szól hozzám, akkor pedig elvörösödök és hülyeségeket beszélek.

Viszont tegnap együtt voltunk a Belvárosban, mert a legjobb barátnőm barátjának ő a legjobb barátja és hát egy picit csókolóztunk, mikor hazakísért. De aztán ma nem írt egész nap, meg amúgy sem fűztem nagy reményeket ehhez, mert ő azért csak XY, akit mindenki szeret, népszerű és egyéb ehhez hasonló tulajdonságú.

Viszont most írt, hogy alszok-e még, mert ha nem, akkor mehetnék vele a legjobb barátnőmékért vidékre, mert valami történt és hazajönnek (bonyolult, hogy kerültek oda). Oda kb 3 óra az út és addig végig kettesben lennénk.

Ez lenne minden álmom, mehetnék is és szeretnék is, de fél óra alatt nem tudnék teljesen elkészülni (smink, haj, stb). Meg mi lesz, ha tök csendbe ülünk majd egész úton, miközben ő vezet, mert nem tudunk miről beszélni?

Viszont akkor így ugrik a holnapi sulis napom, bár 3 órám lenne csak.


2014. szept. 21. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát ez kész...És kiírja ide, ahelyett hogy készülődne ha csak fél órája van...:D Majd írd meg, mi volt!:) Sok sikert! :)
2014. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Engem biztos utálnál ha az apád lennék mert biztos, hogy nem engednélek el ilyenkor egy ilyen útra.
2014. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Natessék nem vagyok egyedül :)

Én 34 éves vagyok dehogy egy ilyen plátói szerelem miatt nem engedném el a 17 éves lányomat egy ismeretlen fiúval éjszaka egy ilyen hosszú útra az egyszer biztos.

2014. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Már készülődök, minden a legnagyobb rendben. Éppen csak a kezem remeg annyira, hogy írni alig tudok.


Anya a férjével külföldön van keddig, apa 200 km-rel távolabb él tőlünk, akkor beszélünk csak, ha szeretnék tőle valamit, szóval az a veszély nem fenyeget, hogy ő nem engedne el valahová.

Anyáékkal meg már beszéltem ma, hogy minden rendben van, stbstb.

2014. szept. 21. 22:43
 15/22 anonim ***** válasza:
hát így már kicsit más a sztori. azt hittem, egyetemista vagy, "Viszont akkor így ugrik a holnapi sulis napom, bár 3 órám lenne csak." ebből gondoltam. 17 évesen nem ajánlanám, hogy az éjszaka közepén furikázz egy fiúval, ha a szülőd lennék, biztosan nem engedném.
2014. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Elég jó volt az éjszaka/mai nap, szóval nem bántam meg egyáltalán.
2014. szept. 22. 19:49
 17/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok =^___^=
2014. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Helyes! Grat.
2014. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy kimaradtál az iskolából?
2014. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Dehogy, csak 1 órára írtak be hiányzónak, azt meg kimagyarázom úgy, hogy késtem 5 percet és a tanár nem írta át a hiányzást.
2014. szept. 23. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!