Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent elrontottam, béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam, béna vagyok, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, de nem bírom felfogni, ami ma történt.

Régóta tetszik egy fiú, de kb. alig látom. (egy városban lakunk). Minden nap ha van időm elmegyek sétálgatni, hátha sikerül összefutnom vele(jó, nem csak ezért, de ha már sétálok azért reménykedem). Nos, ma megláttam, velünk jött szembe, és úgy bevert a szívem, hogy azonnal elkanyarodtam a Húgommal egy másik utcába...mondtam neki, hogy siessünk, nehogy utól érjen, erre amerre kanyarodtam volna kb. pont ott termett a fiú(nem tudom hogy került elém), és gyorsan másik irányba kanyarodtam és gyors léptekbe elkezdtem menni....

Nem mertem se a szemébe nézni, se arra menni, sőt, most nem tudom, mit gondolhat rólam...

Baromi gáz, hogy 19 éves lány létemre itt tartok, és nem értem miért voltam ilyen alamuszi nyuszi, holott pont erre vártam...

Az, hogy ennyire ne legyen önbizalmam, az nem normális.

Tudom, hogy gáz, de akkorát csalódtam ma magamban, hogy nem tudom felfogni.

Ti voltatok így? Hogy csináltátok, hogy jobb legyen? Akármilyen sztori érdekel, most nagyon kivagyok, és kiváncsi vagyok, más hogy oldotta meg az ilyen jelelgű problémáit.


2014. szept. 22. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
megváltozni nehéz.. de bárkinek sikerülhet :) kemény elhatározás és kitartás kell hozzá..
2014. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Detto így voltam csak én egy lánnyal. De megoldottam. :D Minden nap elmondtam magamnak h nem harapnak a lányok, nem kell félni, bátornak kell lenni. :D És most ő a barátnőm. :D
2014. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, sajnos egyelőre nem vagyok elég elszánt, de megpróbálom minden erőmmel akarni a változást.

2. válaszoló, nagyon irigyellek, mázlista vagy, sok boldogságot a barátnőddel.:)

Akkor még van okom reménykedni...:)

2014. szept. 22. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vok. Köszi..Hát 2 hónap alatt megembereltem magam. :D Neked is fog menni. :) Hugomnak is ment pedig neki 0 önbizalma volt. :)
2014. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, ha ti ilyen szerencsések vagytok, remélem nekem is fog jutni belőle, és köszönöm a biztatást! :)

Sokat segített a válaszod.:)

2014. szept. 22. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiség. :) Tuti menni fog. :) Csak akarni kell. :)
2014. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy nem egyszer égettem be magam, plusz még durvábban is nyugi.

De ezt a srácészrevette, Bejött neki, azóta iseggyütt vagyunk. :)

Nyugi. Nincs indenveszve

2014. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!