Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megnyíljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golden_girl kérdése:

Mit tegyek, hogy megnyíljon előttem és választ kapjak tőle? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Párom nemrég összeveszett a szüleivel. Korábban mondta nekem, hogy ha ideges vagy ha valami bántja, akkor hagyjam békén és ne szóljak hozzá (nehogy megbántson). Most is ezt tettem, de mégis rajtam vezette le a feszültségét! Azt mondta nekem, hogy rám nem számíthat, azután pedig azt, hogy menjek el....nem sokon múlott hogy elmenjek, de vissza tartott. Utána ölelgetett meg simogatott, de bocsánatot nem kért. Kérdeztem tőle többször, hogy miért mondta ezt: csak annyit mondd, hogy hagyjuk!!
2014. szept. 22. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
az én barátom is ilyen. Mikor összeveszünk csúnyán beszél velem,flegma ,ha vmi bántja rajtam vezeti le utána meg hízeleg és szép szavakkal halmoz el,van mikor sír is...Én sem tudom miért viselkedik így.
2014. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!