Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már barátnőm?

Figyelt kérdés

Már 18 éves vagyok,és eddig a leghosszabb kapcsoaltom 2hónap volt..De az is csak hazugság volt a csaj részéről,mert nem is szeretett csak kihasznált..

Szóval elég tré a helyzet,néha olyan reménytelennek tűnik az egész..

Nem vagyok csúnya gyerek,de nem is tűnök ki a tömegből..átlagosnak mondanám magam..

Talán az a baj hogy nem játszom a fejem mint sok korombeli fiú?!

Meg nem cigizek?

Ez lehet a baj?

Az hogy még szűz vagyok az meg hab a tortán..



2014. szept. 22. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Talán az is ok lehet hogy annyit csalódtam a lányokban,hogy már meg sem próbálok kapcsolatot teremteni..
2014. szept. 22. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Átlagos = selejt


Nem én gondolom így hanem a világ amiben élünk.

2014. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Orsy070 ***** válasza:
Ha komolyan szerelmes akarsz lenni nem kell cigi es nem kell kitunj a tomegbol . csak legy az aki vagy biztos van egy lany akinek bejosz csak meg o sem tudja.
2014. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pacsi! Mintha én írtam volna ki a kérdést.


Sza.rd le a csajokat, egyik sem érdemel meg téged. Tegyél le az asztalra valamit, vagy még többet.

Élvezd az életet nélkülük. Jobban jársz.

Megkeserítik az életed. Nézd meg a nős férfiakat, vagy akár a foglalt csávókat. Szürkék és fakók.

2014. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj...ne így állj hozzá hogy mikor lesz barátnőd...ez így nem jó... az legyen a barátnőd akit tényleg szeretsz, azon kívül minek? akkor lesz ha eljön az ideje :) várj...ennyi :) és mosolyogj :)
2014. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze várok,és néha azért előtör hogy jó lenne valaki..persze tudom hogy jobb ez így..

Mosolyogni..az meg annyira nem megy sajnos nekem..

De nem vagyok egy itthon ülős magambaroskadós típús amúgy..csak néha elkap egy ilyen magányos érzés..

Köszi az eddigieket.! :)

2014. szept. 22. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziia, ha gondolod írj privit, am hasonló helyzetben vagyok :-\ 16 :)
2014. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziaa..te is fiú vagy? :)
2014. szept. 23. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!