Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy fiú azt mondja nem bírja a plázacicákat, ri**ket, akkor egy rendes, normális, tisztességes lány miért nem kell neki?

Figyelt kérdés
Ez a fiú azzal a szöveggel koptatott le hogy én túl jó vagyok hozzá.
2014. szept. 23. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán mert csúnya vagy. Vagy hazudik és mégiscsak bírja őket.
2014. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Többször is találkoztunk élőben. Facebookon is látta a képemet mielőtt találkoztunk, úgy hogy csúnya biztos nem lehetek.
2014. szept. 23. 08:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet kinézett magának valaki mást.
2014. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy tényleg túl jó vagy hozzá. Én se jönnék össze olyannal, aki mellett állandóan kisebbrendűségi érzéssel kellene küzdenem, és minden nap azt várni, hogy mikor talál nálam jobbat.
2014. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
tuti beijedt...
2014. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus lekoptató szöveg! Valódi jelentése: nem jössz be neki! Keress mást szerintem! Ebből nem lesz semmi!
2014. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta hogy én jobb embert érdemlek tőle.
2014. szept. 23. 08:26
 8/16 Orsy070 ***** válasza:
32%
A rendes lanyokat nehezebben tudja meg... ni Plazacicakat sokkal de sokkal konnyeb:P nem ??
2014. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tipikus lekoptató szövegek, jól betanulva. Nem jössz be neki, és lehet talált valaki mást.
2014. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lanyok!

Attól hogy szépek meg normalisak vagytok meg nem feltetlenul fogtok kelleni mindenkinek.

Nyilvan te is ismersz olyan helyes sracot akiert sokan odavannak de neked nem kellene.


Az hogy kepet latott rolad meg nem jelent semmit. Élőben teljesen más.

2014. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!