Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 'csúnyábbacska' lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 'csúnyábbacska' lányok miért kelnek el hamarabb?

Figyelt kérdés

ismeretségi körömből sok olyan elhízott,nem igazán szépnek mondható lány van,akik már 19-20 évesen férjhez mentek.


akik jobban néznek ki,nincsenek megállapodva.


valaki egyszer azt mondta,a csúnya lányok kiterveltebbek és hamar megfogják az első barmot.

mi a véleményetek?


2014. szept. 23. 11:51
 1/9 Buford Tannen ***** válasza:
szebbekkel nem mernek annyian kikezdeni
2014. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szebbek addig válogatnak, amíg megcsúnyulnak, így már esélyesekké lépnek elő :D
2014. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs akkora elvárásuk,mint a szebbeknek.

Így hamarabb találnak párt.

2014. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az az oka, hogy nincsenek akkora elvárások. Örülnek, ha lesz párjuk, és tetszenek valakinek. Csúnyán hangzik és felszínesnek, de ez van. És ők ezt tudják nagyon jól, így próbálják megfogni az első potenciális férj jelöltet. Azok, akik szebbek, és jóval több pozitív visszajelzést kapnak is erről, megtehetik, hogy válogassanak addig, míg meg nem találják a legjobbat. Persze a "csúnyábbacskák" is megtehetnék, de ahogy látom, a kisebbségi komplexusukat próbálják kompenzálni azzal, hogy felmutatnak egy komoly párkapcsolatot, amivel egyébként nincs is gond, a boldogság nekik is jár.
2014. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé komplex a jelenség magyarázata, de kb arról van szó, hogy:

1.) A csúnyább lányok, mivel nem hagyatkozhatnak párkereséskor a kinézetükre (vagy nem csupán arra) ezért képesek egyéb tulajdonságaikat, főleg belsőket kidomborítani, hogy kelendő portékaként felvegyék a tökéletesre plasztikázott/sportolt cicababákkal a piaci versenyt. Egy csinos csajban a pasi akármennyire is magávalragadó a személyisége, főként a formás feneket, a dagadó melleket és a dugnivalót látják, míg a kevésbé szép lány belsőjével operál, és hosszútávra azzal könnyebb pasit fogni, mint a csinos külsővel. Továbbá egy csinosabb csaj sokkal kelendőbb, rizikósabb, mert folyton vigyázni kell rá, mindig vetélkedni kell érte és parázni, hogy elég jó legyél neki, mert ha egy picit is megun, gond nélkül pillanatok alatt talál helyetted mást. És végül de nem utolsó sorban a kevésbé helyes csajok jobban megbecsülik amit kapnak, mivel nekik ritkábban jut ki a pasiból ezért ha mégis összejön egy, akkor foggal körömmel igyekeznek megtartani azt... erre már ott van a női praktikák kimeríthetetlen tárháza, egészen a korai házasságtól, a teljes szexuális alárendeltségen át egészen az megnyerő személyiséggel való magábabolondításig...

2014. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a szépeknek van lehetőségük válogatni, és ezáltal van lehetősük több minden(ki)t kirpóbálni és nem akarják magukat lekötni, élvezni akarják az életet.
2014. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Mert a szépeknek van lehetőségük válogatni, és ezáltal van lehetősük több minden(ki)t kirpóbálni és nem akarják magukat lekötni, élvezni akarják az életet."


Ez sem igaz mindenkire... Nagyon nem!

2014. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megfigyeltem, Sok kövér, csúnya lány ismerősöm férjhez ment már fiatalon, míg a szép, vonzó csajok még javában élik az életüket... De én akiket kövér, csőnya csajokat ismerek hát jellemre sem jóságos lényekként ismertem emg őket, szóval kajak nem értem mit tud enni egy fiú, férfi ezekben. :D
2014. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem is irtam, hogy mindenkire igaz.
2014. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!