Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h egy hete vége van a barátommal. Öt nagyon szerettem és azt éreztem h ö is nagyon.de valahogy mégse.szall azt mondta nem szeret. miközbe együtt voltunk mikor még jártunk találkoztam volt barátommal ö tudta ezt nem harizott érte.ésmikor találkoztunk tök jol éreztük magunkat.ugyéreztem mintha hajtan rám.és amijóta vége lett a mostani barátommal, azóta gyakrabban találkozunk.járunk pipázni meg jönnek többen is.és tökre megszerettem megint.deneki van bnöje.és aztmondj szerti.de velem is smárolt.meg belefeküdt ölembe.meg simogatottm eg én is öt. de azt mondta hmegbánta vagyis nem ugy hanem h jol esett neki csak bnöje van.másnap tökizé volt nemirt msn. és mondta egik haverja h mondta neki hogyha nem lenne most bnöje azt mondaná probáljuk meg mégegyszer.csakhogyvan.de nekem meg tök izé met nemto mmivan.

most csak azért érzem ezt mert nem rég szakitottam barátommal és kell vki akit szerethetek?szall szeretet éhes vagyok? vagy télleg ezt érzem?mert most kicsit szomi vagyok..olyan jol elvoltunk vmelyik nap mégketesben is hagytak minket.

olyan bonyolult. segitsetek!!


2008. aug. 9. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szöveged alapján eléggé fiatal lehetsz. Ebben a korban tök természetes hogy te sem tudod még hogy mit akarsz. De igazából arról lehet szó, hogy kell vki aki pótol vmit. Ennyi. De ezek még nem komoly dolgok. Teljesen mindegy hogy jól elvoltatok, ha a fiúnak barátnője van. Inkább nézz új lehetőség után. Ne legyél szomi, előtted van még annyi minden.
2008. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szomorúságodat csak az új szerelem fogja elvenni.

Régen én is átéltem pár ilyet.

2008. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hjajjj...istenem..annyira rosz..remélem minnél hamarbb jobb lesz meert én megőrülök..:(

kööszi h irtatok..és igazatok van..:)

2008. aug. 14. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!