Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeretnék találkozni a barátommal, mert sok időt elvesz, de most nem tudok vele szakítani (lent a lényeg)

Figyelt kérdés
Szóval..pár hete járunk,és kicsit messze lakik.A héten még nem találkoztunk,de szombaton fogunk biztosan,viszont ő holnap is akar.De nekem 1 óra az út alapból + visszafele is annyi:S Szóval elég sok időmet elveszi..és őszintén szólva én kibírnám szombatig,de ő szeretne találkozni.Nem vagyok szerelmes,nyilván ez is benne van a dologban. Ami a nem tudok vele szakítani dolgot illeti,azért,mert most ugye msn-en beszélünk csak,és nem leszek akkora bunkó,hogy msn-en szakítsak vele.:S De így rossz mindig arrébbtolni a talit..Hazudni meg nem szeretnék neki,hogy miért nem érek rá.
2010. jan. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy szakítasz arra időt, hogy megmondod neki személyesen vagy msn-en. De mért nem ő megy hozzád?
2010. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát,neki is kell utaznia,szóval nem túl jó. Amúgy 17 évesek vagyunk,ha ez számít.
2010. jan. 20. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát.. először is: a 2 óra oda-vissza, egyáltalán nem sok, de ha nem szereted, nyilván annak érzed. MSN-en tényleg bunkósság szakítani, mint ahogy telefonon vagy papírcetlin is, de van, hogy személyesen nem megoldható. Ráadásul friss a dolog, szerintem nem akkora bunkósság, ha még is MSN-en mondod el neki mit érzel, mit gondolsz..

20/L

2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki az igazat, és ha szakítani akarsz vele, akkor mond meg neki ezt szombaton... szerintem...

21/F

2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer engedhetsz neki, utazhatsz egy kicsit hétköznap, hogy megmondd neki.
2010. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár ma találkoztok, akár szombaton, szerintem minél előbb és élőben mondd el neki, hogy szakítasz vele.

A halogatás nagyon rossz, a bizonytalanság méginkább. Mert azért szokta érezni a másik, hogy valami nem stimm.


Szerintem ennyi tiszteletet és korrektséget mindenki megérdemel, és őneki sem lesz rossz szájíze, hogy annyira semmibe vetted, hogy msn-en szakítottál vele. Meg neked sem, ha igényes vagy erre. :)

2010. jan. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,tegnap felhoztam a témát,de végülis nem lett konkrétan kimondva,mivel csak msn-en beszéltünk. Mindenképp inkább személyesen szeretném ezt megbeszélni vele.:)
2010. jan. 21. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!