Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly penzugyi gondba kerulte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly penzugyi gondba kerultem onhibamon kivul. (betegseg miatt). A baratommal 6 honapja vagyunk egyutt. Megmondanatok neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez kiváló lehetőség arra, hogy jobban megismerd barátod jellemét.


Nemes jellemű férfi úgy segíti önhibáján kívül nehéz helyzetbe került barátnőjét, hogy figyel annak érzékenységére. Aki meg ilyenkor kihasználja azt, hogy a csaj neki kiszolgáltatott lett, az nem is igazi férfi.


Mondjuk azért a nőnek is törekednie kell egészséges egyensúlyra, az pl. már nehezen tolerálható, ha pszichés betegségre hivatkozva nő sok-sok hónapig nem dolgozik, elvárja hogy eltartsa a férfi, és közben otthon sem tesz semmit.



37F

2014. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szaszi8804 válasza:
Figyi ...Nálunk ugyanez a szituáció .A párom jól keres,nincsenek anyagi gondjai.Én hónapról hónapra élek és ezt tudta is kb.2 hónap után.Szerintem fél év után már bíznod kellene benne annyira,hogy ne okozzon problémát.Persze abban nem vagyok biztos,hogy esetleg nem fog kicsit másképp nézni rád.
2014. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszi Nektek!


11-es, komoly mutetem volt, amikozben raadasul szovodmeny lepett fel, ezert nem tudok honapok ota dolgozni.


Kicsit felek, de akkor elmondom neki !

2014. szept. 24. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!