Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, lányok nálatok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok nálatok hogy megy az eggyütt alvás? Először alszok a barátomnál és nem tudom hogy megy ez .

Figyelt kérdés

Vinnem kéne valamit? Stb

Én 18 Ő 19



2014. szept. 24. 14:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyél gázsprayt is, biztos ami biztos, hátha valami olyat akar, érted.. felmész, lefújod az egész családot aztán hazaszaladsz.

A szülei meg az ambulancián majd találgathatják hogy ki a fene volt ez aki ilyen vehemensen védte a fürdőszobát.

2014. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
és mitől izgulsz? semmit nem kell vinni, csak amiben aludni akarsz, vagy valami szexi fehérneműt, de ha ezt megkérded, akkor nem kellene együtt lennetek
2014. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Rékcsi ***** válasza:
Akkor most ezek szerint szűz vagy és tabit szedsz?
2014. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem , nem vagyok szűz vele vesztettem el , de akkor nálunk voltunk , nála még nem aludtam + van 2 bátyja :////
2014. szept. 24. 15:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor gázpisztolyt vigyél.
2014. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Naaa most komolyan eredetileg az egyik bátyja udvarolt nekem de végül nem vele jöttem össze azóta nem beszélnek egymással :(
2014. szept. 24. 16:14
 17/20 anonim ***** válasza:
. Fogkefe, fogkrem, arclemoso, tusfurdo, fesu, szebb fehernemu, haloing.
2014. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én csak bugyiba meg egy topba alszok barátomnál ,viszek fogkefét, kontaktlencstokot, másnapra egy felsőt, dezodort.. pizsoma fölösleges számomra. itthon se abba alszok.
2014. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , sokat segítettetek örök élmén marad :)
2014. szept. 25. 06:20
 20/20 anonim ***** válasza:

Túl szexit cuccokat sztem ne vigyél ha még a szüleivel lakik, neked lesz kínos. Esetleg olyat amit csak ő lát. De pizsamából normálisat.


Hogy hogy megy? Este megvacsiztok, néztek egy filmet vagy tévét, aztán zuhanyzás, szex, kimosdás, együtt alvás. Reggel reggeli, esetleg ha üres a ház megint szex. De ha két tesó + szülőkkel lakik akkor az utóbbi nem valószínű.

2014. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!