Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párom a kapcsolatunk elején nem nagyon tudott dönteni az anyja és én közöttem a párom 28éves én pedig 26vagyok.

Mível az anyja olyan típusú anya aki mama pici fiát nevelt a gyerekéből és én akármit is tettem sosem voltam elég jó az anyjának és mindenbe bele szólt a pénz költéstől kezdve hogyan ápolom amikor beteg és mit fözőkig. És az elején próbáltam megértő kedves lenni majd elfogyott a türelmem folyton sértegetett és csak a rosszat nézte bennem mindent amit mondtam magamról ellenem használta fel azt.

Most pedig 6hónap után újra kibékült az anyjával és újra fel akarja venni vele a kapcsolatott de persze hülyének nézz a pasim mert előszőr azt mondta majd találkozik vele majd amikor rákérdeztem hogy igen? Akkor azt mondta hogy nem mert mégegyszer nem akarja ugyanazt a hibát elkövetni pedig az elején is magával és az anyjával törödőtt és nem velem és az érzéseimmel mai napig ő szerinte helyesen cselekedet csak én nem voltam vele megértő. Irtóra nehéz volt meggyöznöm hogy most már itt az ideje saját életünket élni az anyja nélkül de úgy nézz ki 6hónapig bírta csak az anyja nélkül az anyja pedig körmön fontan jól tudja őt manipulálni.

Mit lehet ilyenkor ilyen pasival csinálni? Gyereket se akarok válalni amíg az anyja él hogy aztán át hurcolja és ellenem uszítsa a gyerekemet és aztán a gyereket használja fel ellenem és aztán még azzal is jöljön hogy ő jobban tudná nevelni mint én és hogy bele kössön abba hogy én milyen anya vagyok és a gyerek által jobban bele folyon az életünkbe és aztán az által ő fönökösködjön mondván nyugdíjas több ideje van és hogy ő mindent jobban tud. Rémálom lenne és nem megoldás amíg az a hárpia ellenségeskedő manipulatív kötekedő nő él. Na de öregen se akarok gyereket szűlni mert addigra se türelmem se idegrendszerem nem lenne már a gyerekhez. A párom pedig újra csak az áldozatott játszaná és nem pedig mellettem állna. Újra az lenne hogy anyámat szeretem de téged is és meg akar felelni mindenkinek rémálom amikor azt játsza őt senki nem érti meg és akkor legyen energia még vele is törödni minden más mellett.



2014. szept. 25. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen igazat adok neked. Viszont ne hari, hogy ezt írom, de szerintem nem szeret a párod őszintén, mert ha így lenne, akkor kiállna melletted. Sajnos ez nem egyedi eset nagyon sok Nő küzd ezzel a problémával. Talán lehetne egy olyan kezdeményezést tenni "anyósod" felé, hogy mind a hárman leültök beszélni a problémákról. Ha nem megy, akkor tovább kell lépned, mert ez teljesen tönkre fogja tenni a kapcsolatod, azért mondom ezt, mert láttam tönkre menni kapcsolatokat, amikor a pasi nyamnyila volt, és nem állt ki "kapcsolatért" az anyja előtt.
2014. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az "anyósommal" nem lehet beszélni a próblémáról mert épp az a próbléma hogy folyton bele szól mindenbe és a párom az anyját tudta nélkülözni csak pár hónapig most meg itt van hogy újra akarja vele kezdeni.

Ja és amikor az anyját nélkülözte akkor meg az anyja azzal zsarolta őt hogy akkor eltartási szerzösét írat egy idegennel ha engem választ. Engem pedig feszt idegenez az anyja. Igy nem lehet családott alapítani ha ez megy.

2014. szept. 25. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:

"Gyereket se akarok válalni"


Pedig azzal, hogy ilyen töketlen és anyján csüngő férfit választottál, pontosan ezt tetted.

A párod 28 évesen is még gyerek. Ezt lehetne ragozni, és persze szereted őt, de jövő ebben nem lesz.

2014. szept. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj ki a kapcsolatból.Meglátod, minden problémád megoldódik.
2014. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha az újabb pasival megint elő bukkan ilyen anyás gondok? Mi van ha a pasiknál ez az alap és egyik se felnőtt mentálisan?
2014. szept. 25. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ne így állj a köv kapcsolathoz, nem biztos, hogy ez lesz, De ahogy írtam az 1#-ben ez nem egyedi eset sokan járnak ebben a cipőbe, és tudod Mi a legszőrnyübb, Én mint férfi mondom ezt:) Csatlakozok még a többiekhez, hanem lehet beszéli vele, akkor én is kilépnék ebből kpacsolatból, mert az idegeidet fogja tönkre tenni:(
2014. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen be kellene fejezni a kapcsolatot, vagy ha mégsem teszed, akkor azt nem követelheted, hogy a párod "szakítson" az anyjával. Elvégre az anyja. Nagyon nehéz helyzet, ismerek én is ilyen "sárkány" édesanyát.
2014. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!